آخرین خبر ها در خصوص بازی ایران و عراق؛ همه چیز برای یک بازی جوانمردانه آماده است

به گزارش وبلاگ توسعه دهنده ها، محمد رضا ساکت سرپرست تیم ملی بزرگسالان ایران گفت: با توجه به میزبانی عراق از این بازی و اهمیت وافر موضوع، از چندی پیش برنامه ریزی برای سفر به بصره اجرا شده بود تا از مراحل مختلف مربوطه بازدید و جمع بندی داشته باشیم.

آخرین خبر ها در خصوص بازی ایران و عراق؛ همه چیز برای یک بازی جوانمردانه آماده است

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ توسعه دهنده ها، محمدرضا ساکت، سرپرست تیم ملی درباره اعزام هیات ایرانی به عراق عنوان نمود: فرآیند مربوط به امور مربوط به دیدار تیم ملی مقابل عراق از حدود دو ماه قبل شروع شد. در این مدت مباحث مربوطه به صورت مداوم تحت آنالیز قرار داشته و هدف اصلی این است که با اطلاع کامل میدانی از شرایط میزبانی به میدان برویم.

او ادامه داد: موضوعات مورد نظر در این باره شامل؛نحوه اعزام،اسکان،برنامه تمرینی،وضعیت استادیوم محل برگزاری و مباحث دیگری در حوزه های اجرایی بوده است. در این زمینه، مذاکرات گسترده ای با حوزه های مختلف انجام شده است. خوشبختانه در این باره،جلسه آینده روسای دو فدراسیون هم برگزار خواهد شد که بسیار مفید خواهد بود. علاوه بر این، در این مدت از توصیه های ناظر امنیتی ایرانی که در رقابت های معتبری نظیر جام جهانی حضور داشته است هم بهره مند شده ایم که در روند کاری مان مددرسان خواهد بود.

ساکت توضیح داد: با توجه به میزبانی تیم ملی فوتبال عراق از این بازی و اهمیت وافر موضوع، از چندی پیش برنامه ریزی برای سفر به بصره انجام شده بود تا از مراحل مختلف مربوطه بازدید و جمع بندی داشته باشیم. این سفر همانطور که اشاره شد از قبل برنامه ریزی شده و هیچ تغییری هم در روند آن اتفاق نخواهد افتاد. بدون شک مهم ترین مساله در باب برگزاری یک مسابقه فوتبال به صورت کلی سلامت همه ارکان مسابقه شامل تیم ها ،داوران، تماشاگران، مسولان برگزاری مسابقه و... می باشد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "آخرین خبر ها در خصوص بازی ایران و عراق؛ همه چیز برای یک بازی جوانمردانه آماده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آخرین خبر ها در خصوص بازی ایران و عراق؛ همه چیز برای یک بازی جوانمردانه آماده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید