شروع فصل جدید بوندس لیگا ، غوغای دورتموند و تساوی بایرن مونیخ

به گزارش وبلاگ توسعه دهنده ها، فصل جدید بوندس لیگای آلمان شروع شد. بایرن مونیخ، مدافع عنوان قهرمانی در خانه خود تنها به تساوی مقابل هرتا برلین دست یافت. بوروسیا دورتموند، رقیب سرسخت بایرن، در مصاف با آگسبورگ اقتدار خود را به نمایش گذاشت.

شروع فصل جدید بوندس لیگا ، غوغای دورتموند و تساوی بایرن مونیخ
  • بوروسیا دورتموند 5 − آگسبورگ یک

بوروسیا دورتموند، نایب قهرمان فصل گذشته در کنار بایرن مونیخ از مدعیان کسب عنوان قهرمانی در فصل جدید است. زردپوش های دورتموند بعد از ظهر شنبه (17 اوت/ 26 مرداد) در نخستین دیدار خود در فصل جدید، اقتدارشان را به نمایش گذاشته و مهمان خود، آگسبورگ را 5 بر یک شکست دادند. درخور توجه آن که آگسبورگ در دقیقه اول بازی توانسته بود یک بر صفر از دورتموند جلو بیافتد.

شادی آگسبورگ از گل زودهنگام اما لحظاتی بیش طول نکشید. پاکو آلکازر در دقیقه سوم گل تساوی را به ثمر رساند. او در نیمه دوم هم توانست در دقیقه 59 یک گل دیگر وارد دروازه آگسبورگ کند. دیگر گل های زردپوش های دورتموند در این مصاف توسط سانچو (دقیقه 51)، رویس (دقیقه 57) و براند (دقیقه 82) به ثمر رسید.

  • بایرن مونیخ 2 − هرتا برلین 2

در حالی که دورتموند فصل جدید را توفانی شروع کرد، بایرن مونیخ در اولین مصاف خود ناگزیر شد به تساوی 2 بر 2 مقابل هرتا برلین بسنده کند، آن هم در خانه خود. سرخ پوش های بایرن مونیخ هم از لحاظ مالکیت توپ و هم از لحاظ شمار حملات از مهمان پایتخت نشین خود برتر بودند، اما هرتا کارآیی خوبی از خود نشان داد و از معدود فرصت هایی که داشت به خوبی استفاده کرد.

روبرت لواندفسکی، مهاجم لهستانی بایرن مونیخ در دقایق 24 و 60 هر دو گل تیمش در این دیدار را به ثمر رساند و یکی از چهره های فعال در میدان بود. گل های هرتا برلین نیز در دقایق 36 و 38 به ترتیب توسط لوکباکیو و گروجیچ به ثمر رسید.

  • وردر برمن یک − فورتونا دوسلدورف 3

یکی از نتایج غافلگیرنماینده در هفته اول بوندس لیگا میان سبزپوش های وردر برمن و فورتونا دوسلدورف به دست آمد. برمن علی رغم برخورداری از امتیاز میزبانی با نتیجه 3 بر یک از حریف خود بازنده شد و سه امتیاز مهم را از دست داد. این نخستین بار از سال 1977 به این سو است که دوسلدورف توانسته است در خانه برمن به پیروزی دست یابد. دوسلدورف در این دیدار توانست با هوشیاری و انسجام، موقعیت های خود را به گل بدل کند.

  • ولفسبورگ 2 − اف ث کلن یک

ولفسبورگ نیز از برندگان نخستین هفته از رقابت های بوندس لیگای آلمان بود. گرگ های ولفسبورگ با نتیجه 2 بر یک از سد مهمان خود، اف ث کلن گذشتند. ولفسبورگ به ویژه در نیمه دوم این دیدار تیم برتر میدان بود. گل های ولفسبورگ مقابل کلن را آرنولد در دقیقه 16 و وگهورست در دقیقه 60 به ثمر رساندند. تک گل کلن نیز لحظاتی پیش از سرانجام بازی توسط تروده به ثمر رسید.

  • بایر لورکوزن 3 − پادربورن 2

پادربورن که در فصل جاری به جمع دسته اولی ها پیوسته است، نخستین دیدار خود را با ناکامی پشت سر گذاشت. این تیم با نتیجه 3 بر 2 از میزبان خود، بایر لورکوزن بازنده شد. پادربورن در نیمه اول چهره خوبی به نمایش گذاشت و توانست به سرعت پاسخ گل های لورکوزن را بدهد. کوین فولاند، مهاجم لورکوزن با گل خود در دقیقه 69 پیروزی تیمش را رقم زد.

  • فرایبورگ 3 − ماینتس صفر

مصاف فرایبورگ مقابل ماینتس به ویژه در دقایق سرانجامی بسیار پرهیجان بود. سرخ پوش های فرایبورگ طی تنها پنج دقیقه توانستند سه بار دروازه ماینتس را باز نمایند. هولر در دقیقه 82، اشمید در دقیقه 84 و والداشمیت در دقیقه 87 گل های فرایبورگ را مقابل ماینتس به ثمر رساندند.

  • دیدارهای باقیمانده

رقابت های هفته اول بوندس لیگای آلمان شامگاه یکشنبه (18 اوت/ 27 مرداد) با انجام دو دیدار به سرانجام می رسد که طی آن آینتراخت فرانکفورت در خانه خود به مصاف هوفن هایم خواهد رفت و اونیون برلین نیز میزبان آر بی لایپزیگ خواهد بود.

منبع: همشهری آنلاین

به "شروع فصل جدید بوندس لیگا ، غوغای دورتموند و تساوی بایرن مونیخ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شروع فصل جدید بوندس لیگا ، غوغای دورتموند و تساوی بایرن مونیخ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید