ابراز تمایل 6 شرکت نفتی خارجی برای حضور در مناقصه میدان نفتی آزادگان

به گزارش وبلاگ توسعه دهنده ها، مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه نفت گفت: شرکت های اینپکس ژاپن، شل، توتال، پتروناس مالزی، انی و همچنین سی ان پی سی چین از جمله شرکت هایی هستند که تمایل به حضور در مناقصه میدان نفتی آزادگان را دارند.

ابراز تمایل 6 شرکت نفتی خارجی برای حضور در مناقصه میدان نفتی آزادگان

به گزارش وبلاگ توسعه دهنده ها، سید نورالدین شهنازی زاده مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شرکت مهندسی و توسعه نفت (متن) امروز از ارائه طرح مطالعاتی شرکت های توتال فرانسه، اینپکس ژاپن و پتروناس مالزی برای توسعه میدان نفتی آزادگان خبر داد.

وی با بیان اینکه برای توسعه میدان آزادگان با 8 شرکت قرارداد محرمانگی امضا شده است، گفت: برخی از این شرکت ها گزارش مطالعات خود را ارائه کرده اند و برخی دیگر هم در حال تکمیل فرآیند مطالعه هستند و به تدریج با برگزاری جلسه هایی در سطوح کارشناسی شرکت متن، این گزارشات در حال ارائه است.

این مقام مسئول افزود: شرکت های اینپکس ژاپن، شل، توتال، پتروناس مالزی، انی و همچنین سی ان پی سی چین از جمله شرکت هایی هستند که تمایل به حضور در مناقصه میدان نفتی آزادگان را دارند.

شهنازی زاده با تأکید بر تدوین برنامه راهبردی توسعه میدان آزادگان جنوبی در فاز 2 بیان داشت: در فاز نخست توسعه این میدان برای دستیابی به رقم تولید روزانه 320هزار بشکه نفت برنامه ریزی شده است، در فاز 2 نیز این رقم بر مبنای نتایج استخراج شده از فاز نخست خواهد بود.

فایل صوتی اظهارات امروز مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه نفت (متن) در ادامه آمده است.

منبع: تسنیم

به "ابراز تمایل 6 شرکت نفتی خارجی برای حضور در مناقصه میدان نفتی آزادگان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ابراز تمایل 6 شرکت نفتی خارجی برای حضور در مناقصه میدان نفتی آزادگان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید