استقبال سناتور روس از پیغام ترامپ برای بهبود رابطه با روسیه

به گزارش وبلاگ توسعه دهنده ها به نقل از ریانووستی، آنتون موروزوف عضو کمیته بین الملل دومای روسیه در واکنش به اظهارات ترامپ، گفت: انتظارات رئیس جمهور آمریکا، برای احیای روابط با روسیه در آینده نزدیک، بر روند طبیعی حوادث تأکید دارد، زیرا بین قدرت های بزرگ نباید اختلاف نظر وجود داشته باشد.

استقبال سناتور روس از پیغام ترامپ برای بهبود رابطه با روسیه

موروزوف گفت: این جریان طبیعی حوادث است. روسیه و ایالات متحده دو قدرت بزرگ هستند که باید اختلافات را در تمام برنامه های دو جانبه و در همه سطوح دنیای کنار بگذارند و بر تقسیم حوزه نفوذ و تشکیل یک سیستم جدید امنیتی و توسعه پایدار تمام دنیا توافق نمایند.

وی اضافه کرد: روابط بین روسیه و آمریکا باید نمونه ای برای دیگر کشورها و همچنین همه کشورهای در حال توسعه و آن هایی که احتیاج به حمایت دارند باشد. من همچنین فکر می کنم که تفاوت هایی که ما داریم موقت است و زیاد نیست.

لازم به ذکر است که دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا امروز در پیامی توئیتری اظهار داشت: من از اوباما، بوش و کلینتون نیز نسبت به روسیه سختگیرتر بودم؛ شاید هم سخت گیر تر از هر رئیس جمهوری دیگری (در آمریکا). همانطور که پیشتر نیز اظهار داشتم، کنارآمدن با روسیه چیز خوبی است، نه چیز بد.

وی در ادامه اضافه کرد: کاملاً انتظار دارم روزی دوباره روابط خوبی با روسیه داشته باشم.

منبع: خبرگزاری مهر

به "استقبال سناتور روس از پیغام ترامپ برای بهبود رابطه با روسیه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استقبال سناتور روس از پیغام ترامپ برای بهبود رابطه با روسیه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید