اصفهان، گرشاسبی: خودم را آتش بزنم بهتر از این است که پرسپولیس آسیب ببیند، فرصت های گلزنی را هدر دادیم

به گزارش وبلاگ توسعه دهنده ها، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: مقابل سپاهان فرصت های گلزنی را هدر دادیم.

اصفهان، گرشاسبی: خودم را آتش بزنم بهتر از این است که پرسپولیس آسیب ببیند، فرصت های گلزنی را هدر دادیم

به گزارش وبلاگ توسعه دهنده ها از اصفهان, حمیدرضا گرشاسبی بعد از تساوی تیم های سپاهان و پرسپولیس در پاسخ به این سوال که از پرسپولیس می رود یا نه و عرب جایگزین او می گردد، گفت: فعلاً چیزی قطعی نیست و این موضوع را از وزارت ورزش سوال کنید.

وی درباره اینکه گفته می گردد با کنار گذاشته شدن او، پرسپولیس از آسیا حذف می گردد، مطرح نمود: باشگاه پرسپولیس بزرگ است و گرشاسبی خودش را آتش بزند، بهتر از آن است که به باشگاه آسیب برسد. این قصه ها نیست و اینها شایعات است. ما نفرات همه باید فدای باشگاه و اهداف کشور شویم و این داستان ها نیست که کسی برای ماندن به جایی که است، آسیب بزند. حوصله کنید تا وزارت تصمیم نهایی را بگیرد.

گرشاسبی درباره امروز گفت: امروز بازی خوبی ارائه دادیم و موقعیت های گلی را هدر دادیم. یک بازی از نیم فصل اول مانده تا این بار را که نمی توانستیم بازیکن بگیریم، زمین بگذاریم.

مدیرعامل پرسپولیس درباره اظهار نظر بازیکنانی مثل احمدزاده که به بازگشت به پرسپولیس تمایل نشان داده اند، مطرح نمود: به هر حال بازیکنان زمانی که پرسپولیس لنگان لنگان کار می کرد باید به پرسپولیس یاری می کردند. درباره جذب بازیکنان جدید تصمیم با برانکو است و او هر تصمیمی که بگیرد، در باشگاه آنالیز می گردد. خواسته های کادر فنی را دنبال می کنیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "اصفهان، گرشاسبی: خودم را آتش بزنم بهتر از این است که پرسپولیس آسیب ببیند، فرصت های گلزنی را هدر دادیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اصفهان، گرشاسبی: خودم را آتش بزنم بهتر از این است که پرسپولیس آسیب ببیند، فرصت های گلزنی را هدر دادیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید