افت چشمگیر ارزش سهام باشگاه یوونتوس پس از حذف از لیگ قهرمانان اروپا

به گزارش وبلاگ توسعه دهنده ها، سهام باشگاه یوونتوس در بازار بورس ایتالیا پس از ناکامی دوباره این باشگاه در فتح لیگ قهرمانان اروپا دچار افت شد.

افت چشمگیر ارزش سهام باشگاه یوونتوس پس از حذف از لیگ قهرمانان اروپا

به گزارش وبلاگ توسعه دهنده ها، اولین آثار باخت خانگی شب گذشته (سه شنبه) تیم فوتبال یوونتوس مقابل آژاکس در دور برگشت از مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا خیلی زود پدیدار شد. حذف بانوی پیر از دومین مرحله حذفی رقابت ها، باعث شد که ارزش سهام این باشگاه در بازار بورس ایتالیا با 24 درصد کاهش همراه باشد.

ارزش هر سهم باشگاه یوونتوس روز سه شنبه 1.69 یورو بود که این رقم پس از باخت مردان ماسیمیلیانو آلگری مقابل آژاکس، صبح امروز به 1.30 یورو کاهش یافت اما ساعاتی بعد دوباره رشد داشت و به 1.41 یورو برای هر سهم رسید.

با این حال این رقم هم نشان دهنده بزرگترین افت در ارزش سهام باشگاه طی چند سال اخیر بوده است، حتی بیشتر از افت ارزش سهامش به دنبال باخت خارج از خانه 2 بر صفر مقابل اتلتیکومادرید در دور رفت از مرحله یک هشتم نهایی فصل جاری لیگ قهرمانان اروپا.

شکست خانگی یوونتوس مقابل آژاکس همچنین این تیم را از پاداش 13 میلیون یورویی صعود به مرحله نیمه نهایی محروم کرد و این در حالیست که در صورت قهرمانی، بانوی پیر می توانست 33 میلیون یوروی دیگر پاداش بگیرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "افت چشمگیر ارزش سهام باشگاه یوونتوس پس از حذف از لیگ قهرمانان اروپا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افت چشمگیر ارزش سهام باشگاه یوونتوس پس از حذف از لیگ قهرمانان اروپا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید