افزایس سرعت و دقت انتقال پیغام در نسخه جدید پیغام رسان گوگل

به گزارش وبلاگ توسعه دهنده ها، گوگل نسخه جدید سرویس پیغام رسان خود را با قابلیت هایی جذاب و توانایی هایی به روز شده منتشر کرد.

افزایس سرعت و دقت انتقال پیغام در نسخه جدید پیغام رسان گوگل

به گزارش خبرنگار ، گوگل نسخه جدید و بروزرسانی شده سرویس ارسال و دریافت پیغام تلفن همراه- Googles Messages app را منتشر کرد. نسخه بروز رسانی شده این اپلیکیشن گوگل به قابلیت های جدیدی مجهز شده است که مهم ترین آن ها هماهنگی گسترده آن با دستیار هوشمند گوگل است.

سفارش آنلاین غذا با بروزرسانی 3 نرم افزار گوگل امکان پذیر شد +تصاویر

دستیار صوتی هوشمند گوگل تغییراتی از قبیل پاسخ هوشمندانه و پیشنهادات و دستیار پیشنهادی را به سرویس پیغام رسان افزوده است. این ویژگی ها می تواند در موارد زیادی کمک گر کاربر برای انتقال هرچه سریع و درست تر پیغام باشد. آخرین نسخه از سرویس پیغام رسان گوگل، نسخه شماره 4.4.070 است.

فعال کردن این تنظیمات جدید به دستیار هوشمند گوگل اجازه می دهد با دنبال کردن مکالمات کاربر در حین ارتباط با مخاطبان خود، در صورت احتیاج واژه های مورد قبل را پیشنهاد دهد و عبارات کلید را تعیین کند. عدم نوشتن هر واژه و تنها اشاره به آن برای قرار گیری در متن سرعت اتهام پیغام و ارسال آن به مخاطب مورد نظر را به طرز قابل توجهی افزایش می دهد.

دستیار هوشمند فعال در یرویس ارسال و دریافت پیغام تنها به کلمات و واژه ها منحصر نیست. به عنوان مثال در حین ساختن یک آگهی می تواند تنها با اشاره به نماد گوگل در بالای سمت راست صفحه کلید، نماد گوگل یا هر نماد مورد نظر دیگری را پیدا کرد و در آگهی قرار داد. گوگل با درک اهمیت و ضرورت بهره گیری از دستیار صوتی هوشمند در سرویس های مختلف خود، پیش از این Google Map و play music را به این دستیار مجهز نموده بود.

سرویس نقشه گوگل پس از مجهز شدن به هوش مصنوعی و دستیار صوتی با تشخیص موقعیت مکانی کاربر خود در حال راننده یا پیاده روی در صورت انحراف از جهت درست به سمت مقصد مشخص شده، با هشدارهایی کاربر را مطلع می سازد. کاربران سیستم عامل اندروید در سراسر دنیا می توانند هم اکنون این نسخه جدید سرویس ارسال پیغام را از Google play دانلود نمایند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "افزایس سرعت و دقت انتقال پیغام در نسخه جدید پیغام رسان گوگل" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایس سرعت و دقت انتقال پیغام در نسخه جدید پیغام رسان گوگل"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید