انتقاد ساوت گیت از رفتار نژادپرستانه طرفداران مونته نگرو

به گزارش وبلاگ توسعه دهنده ها، سرمربی تیم ملی انگلیس از شعارهای نژادپرستانه طرفداران مونته نگرو در جریان دیدار شب گذشته دو تیم انتقاد کرد.

انتقاد ساوت گیت از رفتار نژادپرستانه طرفداران مونته نگرو

انتقاد ساوت گیت از رفتار نژادپرستانه طرفداران مونته نگرو

تیم ملی انگلیس بامداد سه شنبه در دومین دور از رقابت های انتخابی یورو 2020 پیروز شد میزبانش مونته نگرو را با نتیجه 5 بر یک شکست دهد و دومین پیروزی اش را در این مسابقات کسب کند.

در جریان این بازی طرفداران میزبان بارها با شعارها و رفتار های نژادپرستانه همچون تقلید صدای میمون بعضی از بازیکنان تیم میهمان از جمله دنی رُز و رحیم استرلینگ را آزار دادند. شدت این رفتارها در مقاطع سرانجامی بازی بیشتر شد و زمانی به اوج رسید که دنی رز به خاطر یک تکل خشن از داور کارت زرد گرفت و گزارشگران داخل استادیوم هم اعتراف کردند که مدافع تاتنهام مخاطب شعارهای نژادپرستانه طرفداران مونته نگرو بوده است.

گرت ساوت گیت، سرمربی تیم ملی انگلیس در سرانجام بازی با اشاره به این حادثه گفت: شک ندارم از زمانی که دنی رز کارت گرفت تا سرانجام بازی، شعارهای نژادپرستانه علیه او را شنیدم. در خصوص اتفاقی که رخ داد هیچ شک و تردیدی ندارم و ما این موضوع را به یوفا گزارش خواهیم کرد چون چنین چیزهایی برای ما قابل قبول نیست.

ساوت گیت اضافه نمود: وقتی دیدم این اتفاق رخ داد، با دنی صحبت کوتاهی داشتم اما هنوز فرصتی پیدا نکرده ام تا با رحیم استرلینگ نیز صحبت کنم. نمی خواهم اغراق کنم اما می دانم که چه چیزهایی شنیدم. قطعاً به شیوه ای مناسب با این موضوع برخورد می کنیم چون می خواهیم بازیکنان مان بدانند که ما حامی شان هستیم.

منبع: ایران ورزشی

به "انتقاد ساوت گیت از رفتار نژادپرستانه طرفداران مونته نگرو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتقاد ساوت گیت از رفتار نژادپرستانه طرفداران مونته نگرو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید