بارسلونا بی خیال جذب ستاره آرژانتینی نمی گردد

به گزارش وبلاگ توسعه دهنده ها، مارکا مدعی شد باشگاه بارسلونا به زودی دور جدید مذاکرات خود را برای جذب لائوتارو مارتینز شروع خواهد نمود.

بارسلونا بی خیال جذب ستاره آرژانتینی نمی گردد

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ توسعه دهنده ها، در ماه جولای بند آزاد سازی 111 میلیون یورویی لائوتارو مارتینز منقضی شد؛ موضوعی که باعث شده بارسلونا تنها در صورت جلب رضایت باشگاه ایتالیایی بتواند انتقال لائوتارو به نوکمپ را نهایی کند.

در روزهای گذشته از ممفیس دیپای به عنوان گزینه جدید بارسلونا برای تقویت خط حمله یاد شده اما به نظر می رسد که لائوتارو مارتینز همچنان گزینه اول بلوگرانا محسوب می گردد. از طرفی بارسلونا سعی خواهد نمود که برای نهایی کردن این معامله بعضی بازیکنان خود را به اینتر پیشنهاد دهد.

از طرفی گفته می گردد که اینتر به جذب نلسون سمدو علاقه مند است اما اینطور به نظر می آید که توافق در رابطه با مسئله اقتصادی هنوز حاصل نشده است. جونیور فریپو و آرتور ویدال دیگر بازیکنانی هستند که بارسا آنها را به اینتر پیشنهاد داده اما باشگاه ایتالیایی هیچ علاقه ای به جذب ستاره شیلیایی بارسا ندارد.

در واقع مارکا ادعا می نماید که با بارسلونا به زودی دور جدید مذاکرات خود را برای جذب لائوتارو مارتینز شروع می نماید اما در صورتی که پیروز به این مهم نگردد، به سراغ ممفیس دیپای از لیون خواهد رفت.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "بارسلونا بی خیال جذب ستاره آرژانتینی نمی گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بارسلونا بی خیال جذب ستاره آرژانتینی نمی گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید