باید اعتبار والیبال ایران را ارتقا دهیم، انگیزه خوبی داریم

به گزارش وبلاگ توسعه دهنده ها، لیگ ملت های والیبال از 10 خردادماه شروع به کار می نماید و تیم ملی کشورمان در هفته نخست مسابقات با تیم های ایتالیا، چین و آلمان رقابت خواهد نمود.

باید اعتبار والیبال ایران را ارتقا دهیم، انگیزه خوبی داریم

بهنام محمودی در تبادل نظر با وبلاگ توسعه دهنده ها، درباره آغاز لیگ ملت ها و شرایط تیم ملی در این مسابقات گفت: روز شنبه به اردوی تیم ملی رفتم. خوشبختانه بازیکنان با روحیه خوب و با انگیزه در حال تمرین هستند. ملی پوشان با انگیزه عالی آماده حضور در لیگ ملت ها هستند و باید از این رقابت ها بهترین استفاده را برای آمادگی و حضور در مسابقات انتخابی المپیک داشته باشیم. چند بازیکن جوان نیز به تیم تزریق شده اند که می توانند تأثیر گذار باشند.

کارشناس والیبال در پاسخ به این سوال که تیم ملی آغاز خوبی در رقابت ها نداشته و آیا ممکن است باز هم این اتفاق رخ دهد؟ گفت: متأسفانه این اتفاق اتفاق افتاده اما تجربه خوبی کسب نموده ایم. بازیکنان خوب و جوانی به تیم ملی تزریق شده اند. لژیونرهایی داریم که در لیگ های اروپایی فعالیت داشته اند و انگیزه خوبی دارند. دیگر باید بحث نبود بازی های تدارکاتی را کنار بگذاریم. تجربه کافی داریم و باید از هفته نخست مسابقات با تمام توان و انرژی بازی کنیم. آسیب دیدگی و کمبود بازی تدارکاتی و … برای تمام تیم ها وجود دارد.

وی اضافه کرد: بعضی تیم ها نیز مانند ایران بازیکنان جوانی دارند که در سال انتخابی المپیک از آنها در لیگ ملت ها استفاده خواهند کرد تا مهیای حضور در المپیک شوند. ما نیز باید از ترکیبی از بازیکنان جوان و با تجربه در لیگ ملت ها استفاده کنیم.

محمودی تاکید نمود: همدلی و ثبات خوبی بین بازیکنان وجود دارد. برای ادامه راه در این سالِ شلوغ، احتیاج به همدلی، ثبات و آرامش بازیکنان، مربیان و جامعه والیبال داریم تا بتوانیم نتایج خوبی کسب کنیم و این اعتبار والیبالی ایران را افزایش خواهد داد.

کارشناس والیبال درباره سطح انتظار از تیم ملی برای کسب نتیجه در لیگ ملت ها گفت: اگر بتوانیم جزو 6 تیم برتر قرار بگیریم قابل قبول است. مسابقات هفته به هفته سخت خواهد شد. باید از روز نخست با تمام توان و قوا در کسب امتیازها کوشش کنیم و کم اشتباه ظاهر شویم.

بهنام محمودی درباره ایتالیا، چین و آلمان سه حریف ایران در هفته نخست مسابقات گفت: چین میزبان مسابقات است و از امتیاز میزبانی و تماشاگران بهره خواهد برد. تیم ایران در چند سال اخیر مسئله ای مقابل تیم های آسیایی نداشته و همواره پیروز بوده است. ایتالیا نیز تیم خوبی است اما بازیکنان ما به واسطه حضور در لیگ ایتالیا و بازی با بازیکنان این تیم از نظر ذهنی آمادگی بهتری دارند. آلمان نیز با اتکا به تک ستاره ها در حال نوسان است. تیم ملی باید از ابتدا گام محکمی بردارد و امتیازها را جمع کند.

کارشناس والیبال در خاتمه گفت: برای تیم ملی در مسابقات لیگ ملت ها آرزوی موفقیت دارم. مردم تیم ملی را دعا نمایند. بازیکنان خوبی در اختیار داریم و با همدلی می توانیم عملکرد خوبی داشته باشیم. از اردبیل و ارومیه نیز به دلیل فراهم کردن شرایط میزبانی تشکر می کنم. ان شالله میزبانی خوبی مقابل تیم های اروپایی خواهیم داشت و نشان دهنده فرهنگ و میزبانی خوب ایرانی باشیم.

منبع: خبرگزاری مهر

به "باید اعتبار والیبال ایران را ارتقا دهیم، انگیزه خوبی داریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "باید اعتبار والیبال ایران را ارتقا دهیم، انگیزه خوبی داریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید