با تمام وجود برای حضور در جمع چهار تیم برتر آسیا کوشش می کنیم

به گزارش وبلاگ توسعه دهنده ها، تیم ملی والیبال بانوان مرداد ماه در مسابقات جام ملت های آسیا شرکت خواهد نمود و ملی پوشان با تیم های سنگاپور و کره جنوبی همگروه هستند.

با تمام وجود برای حضور در جمع چهار تیم برتر آسیا کوشش می کنیم

منا دریس محمودی ملی پوش والیبال بانوان در گفت وگو با وبلاگ توسعه دهنده ها درباره شرایط و وضعیت اردوهای تیم ملی اظهار کرد: تمرینات از اواخر سال گذشته آغاز شده است. خدا را شکر شرایط خوبی داریم و روز به روز بازیکنان در حال پیشرفت هستند. تمام کوششمان بر این است تا به جایگاهی حقمان است، دست یابیم.

دریس محمودی درباره هدف بزرگ تیم ملی گفت: با تمام وجود کوشش خواهیم کرد که در جمع چهار تیم برتر آسیا قرار بگیریم؛ این هدف شدنی است چرا که همه تیم ها از اول خوب نبوده و کارشان را از یک جایی آغاز نموده اند؛ ما هم تمام تمرکز و سعی خود را به کار خواهیم گرفت تا این امر محقق گردد.

وی تأکید کرد: سال جاری نسبت به سال های گذشته همدلی و یکپارچگی میان بازیکنان بسیار بیشتر است. ملی پوشان با تمام وجود کار می نمایند. خدا را شکر همه به ما یاری می نمایند تا بتوانیم به این هدف دست یابیم.

دریس محمودی درباره لیگ ایران گفت: همواره رقابت در لیگ والیبال بانوان میان دو یا سه تیم بوده است و این اصلاً وضعیت خوبی نیست. بازیکنان تمایل دارند در یک تیم حرفه ای فعالیت داشته باشند و همین محدودیت های تیم ها، باعث می گردد تا این امر محقق نگردد. از سوی دیگر، بازیکنان شغلی ندارند و رقابت های لیگ تنها منبع درآمد آنها است. اسپانسرها خیلی تمایلی به حضور در بخش بانوان ندارند. البته به آنها حق می دهیم چرا که رقابت های بانوان، حق پخش تلویزیونی ندارند. امیدوارم با تمام این محدودیت ها، بتوانیم در جام ملت های آسیا مقام کسب کنیم تا توجهات نسبت به ما بیشتر گردد.

ملی پوش والیبال بانوان در سرانجام درباره هدف لژیونر شدن اعلام کرد: انشاءالله این اتفاق رخ می دهد. همه بازیکنان در کوشش هستند تا روزی لژیونر شوند چرا که این امر باعث کسب تجربه بیشتر می گردد و می توانیم در سال های آینده به تیم ملی یاری بیشتری کنیم.

منبع: خبرگزاری مهر

به "با تمام وجود برای حضور در جمع چهار تیم برتر آسیا کوشش می کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "با تمام وجود برای حضور در جمع چهار تیم برتر آسیا کوشش می کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید