برانکو بخشی از مستند تاریخ وارتکس

به گزارش وبلاگ توسعه دهنده ها، برانکو ایوانکوویچ تمام دوران فوتبال خود به عنوان بازیکن را در تیم وارتکس سپری کرد و حالا یکی از اسطوره های این باشگاه محسوب می گردد. او به مدت 11 سال در این تیم حضور داشت و پس از آن به عنوان مربی تیم وارتکس نیز انتخاب شد؛ تیمی که زلاتکو دالیچ نیز سابقه حضور در آن را دارد.

برانکو بخشی از مستند تاریخ وارتکس

حالا در ماه های اخیر مستندی درباره باشگاه وارتکس و ورزشگاه آندلکو هایروویچ واراژدین در حال ساخت است که برانکو نیز بخشی از آن محسوب می گردد. قرار بود که برانکو پیش تر در این مستند حضور داشته باشد و در آن صحبت کند اما این مربی معروف اهل واراژدین به خاطر حضورش در ایران نتوانست زودتر از این به کشورش برود.

این مستند آخرین برداشت استودیویی دانشکده عالی ورزش واراژدین است که امروز(یکشنبه) برانکو در آن حضور یافت و صحبت های خود را انجام داد. پس از آن هم میهمان دکتر گوران کوزین بود.

دکتر گوران کوزین درباره حضور برانکو گفت: ما لذت بردیم از این موضوع و برایمان بسیار ارزشمند بود. این مستند برای تاریخ شهر بسیار ارزشمند است و ما هم مثل تمام موسسه های علمی، اهمیت و ارزش زیادی برای یادگیری جوانان پس از دوران بلوغ داریم.

برانکو ایوانکوویچ که با دیناموزاگرب در کرواسی قهرمان شد و در کادرفنی بلاژویچ در جام جهانی 1998 نیز حضور داشت و به مدال برنز رسید، اکنون در پرسپولیس حضور دارد و قهرمانی هایش متوقف نشده است.

3-220

منبع: ایران ورزشی

به "برانکو بخشی از مستند تاریخ وارتکس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برانکو بخشی از مستند تاریخ وارتکس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید