بهترین مراکز خرید عمده در استانبول

به گزارش وبلاگ توسعه دهنده ها، خرید کردن در استانبول یک تجربه جذاب و تکرار نشدنی است زیرا علاوه بر مراکز خرید مدرن و لوکس ،این شهر پر از بازارهای محلی و خیابانی است .در شهر استانبول می توانید لباسی را که با 50 دلار در فروشگاه میخرید ،با کمترین قیمت در کنار خیابان بخرید بنابراین خرید عمده در استانبول بصرفه تر است.فوت و فن خرید عمده از استانبول به این صورت است که در این شهر باید بدانید که از کجا بصورت جینی خرید کنید و چه زمانی چانه بزنید. مغازه داران کنار خیابان در استانبول انتظار دارند شما برای هر برچسب قیمت، چانه بزنید اما در مراکز خرید استانبول به این صورت نیست باید بدون هیچ چانه زدنی همان قیمت گفته شده را بپردازید.در این مطلب می خواهیم در رابطه با مناطقی که مراکز خرید عمده دارند سخن بگوییم، پس با ما همراه باشید.

بهترین مراکز خرید عمده در استانبول

1) منطقه باکیرکوی استانبول

یکی از مناطق در قسمت اروپایی استانبول که فقط مخصوص خرید ترک هاست، منطقه باکیرکوی میباشد. در این منطقه همه نوع احناسی با هر رنج قیمتی پیدا می شود و بیشتر خریداران ترک ها هستند. خیلی کم پیش می آید که خریداران توریست ها باشند بنابراین اگر فروشنده ها بدانند که شما ترک هستید پایینترین قیمت را به شما می گویند .اجناسی که در این منطقه بیشترین فروش را دارد شامل لباس شب ،انواع بلوز و دامن و شلوار زنانه میباشد پس اگر مایل به خرید جینی هستید به منطقه باکیرکوی استانبول بروید.

2) مرکز خرید مرتر استانبول

Merter یکی از بهترین مراکز خرید عمده لباس در استانبول است .این مرکز خرید در قسمت اروپایی استانبول واقع شده است و پر از بازارهای کوچک و محلی ست.در این محل قیمت اجناس با توجه به کیفیت آنها بسیار مناسب و چانه زنی در این مرکز خرید مرسوم است .بنابراین اگر میخواهید برای مغازه خود بصورت عمده و یا جینی خرید کنید به مرکز خرید مرتر در استانبول بروید.

3) منطقه آکسارای استانبول

آکسارای یکی از قدیمی ترین مناطق استانبول و بهترین مرکز خرید عمده در استانبول میباشد.در این منطقه همه نوع اجناسی از جمله کیف ، کفش،لباس و پارچه بصورت عمده بفروش میرسد و قیمت اجناس بسیار ارزان است .منطقه اکسارای به چند محله تقسیم می شود که هر کدام از این محله ها دارای چندین فروشگاه و بوتیک فروشی میباشد در ضمنً قیمت هتل های منطقه آکسارای هم بسیار مناسب است.

4) خیابان بغداد استانبول

خیابان بغداد بر خلاف مناطق دیگر در قسمت آسیایی استانبول و به موازات دریای مرمره قرار گرفته است و دارای 14 کیلومتر طول میباشد.این خیابان مملو از فروشگاه ها ،رستوران ها و کافه ها میباشد و اکثر برندهایی که در این خیابان بفروش میرسد جهانی و ترک هستند ،اما اگر بخواهید بصورت عمده خرید کنید قیمت مناسبتری را برای شما رقم میزنند.

5) منطقه فاتیح استانبول

اگر میخواهید خرید عمده در استانبول را تجربه کنید به منطقه فاتیح بروید .این منطقه دارای 7 خیابان اصلی و 17 خیابان فرعی میباشد و تمام برندهای معروف گران قیمت و ارزان قیمت در این منطقه شعبه دارند و در کل دارای 4811 مغازه میباشد. در بازار فاتیح می توانید انواع لبا،پوشاک،لوازم خانگی ،کیف و کفش و .. را پیدا کنید. چانه زدن در این بازار طبیعی است فقط باید مودبانه انجام شود. خرید کردن در این بازار می تواند تجربه ای بسیار هیجان انگیز و جالب باشد.

منبع: لذت سفر

به "بهترین مراکز خرید عمده در استانبول" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بهترین مراکز خرید عمده در استانبول"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید