به قول هایی که به زلزله زدگان آذربایجان داده شد عمل گردد

به گزارش وبلاگ توسعه دهنده ها، یک عضو کمیسیون بهداشت مجلس با ابراز تاسف نسبت به اینکه اتفاقات اخیر موجب فراموشی زلزله آذربایجان شد تاکید نمود: قول هایی که مسئولین درباره زلزله زدگان داده اند اجرایی گردد.

به قول هایی که به زلزله زدگان آذربایجان داده شد عمل گردد

به گزارش وبلاگ توسعه دهنده ها به نقل از ایسنا، یعقوب شیویاری نماینده مردم میانه در مجلس در تذکر شفاهی جلسه علنی امروز مجلس اظهار کرد: هرچند جریانات اخیر باعث شد زلزله آذربایجان و حوزه انتخابیه بنده به باد فراموشی سپرده گردد که امیدوارم مسئولین در این مورد دقت لازم را داشته باشند، زلزله اخیر باعث شد که چند نفر از وبلاگ توسعه دهنده هاانم را از دست بدهم. از تمامی مسئولین و مردم که در مناطق حضور پیدا کردند تشکر می کنم.

نماینده مردم میانه خطاب به رئیس جمهور گفت: آقای رئیس جمهور فردا قرار است در استان حضور داشته باشید و از مناطق زلزله زده هم ملاقات خواهید کرد خواهشمندم دست خالی نیایید. یاری کنید به قول هایی که مسئولین داده اند عمل گردد.

وی در تذکری به وزیر راه بیان نمود: آقای اسلامی قول هایی که در حوزه راه و شهرسازی شهرستان میانه داده اید تقریبا به ویژه در راه های روستایی و راه بین شهری میانه کار خاصی انجام نشده است.

شیویاری در تذکر به وزیر نفت بیان نمود: گاز مایع در استان های آذربایجان شرقی به ویژه در شهرستان میانه کاهش یافته است و صدای مردم درآمده؛ به داد مردم برسید.

منبع: همشهری آنلاین

به "به قول هایی که به زلزله زدگان آذربایجان داده شد عمل گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "به قول هایی که به زلزله زدگان آذربایجان داده شد عمل گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید