بکر: تعویق رقابت های تنیس بیشتر از همه به نفع اندی مورای خواهد بود

به گزارش وبلاگ توسعه دهنده ها، قهرمان پیشین تنیس المپیک معتقد است تعویق رقابت های این رشته ورزشی در سال جاری با توجه به شیوع ویروس کرونا بیشتر از همه به سود اندی مورای خواهد بود.

بکر: تعویق رقابت های تنیس بیشتر از همه به نفع اندی مورای خواهد بود

به گزارش وبلاگ توسعه دهنده ها و به نقل از روزنامه Metro انگلیس، بوریس بکر، قهرمان پیشین المپیک، دارنده شش عنوان قهرمانی گرنداسلم و نفر نخست پیشین تنیس حرفه ای مردان جهان نظرش را درباره تعویق احتمالی فصل جاری این رقابت ها بیان نمود.

بوریس بکر می گوید: منطقی است که بازیکنانی با سن بالاتر کار سختی را در طول فصل پیش رو دارند و می توانند برخی رقابت ها را با شکست به انتها رسانند. البته به خوبی می دانیم که راجر فدرر می تواند از هر مانعی عبور کند اما او نیز سال آینده 40 سال خواهد داشت و دیگر بازیکن جوانی نیست. به نظرم تعویق رقابت های تنیس بیشتر از هر کسی به نفع اندی مورای خواهد بود، زیرا او پس از عمل جراحی ران پایش هنوز سلامتی اش را به صورت کامل باز نیافته است. مدت استراحت طولانی تر و تعویق تنیس جهان به خاطر شیوع ویروس کرونا می تواند باعث شرایط بهتر جسمانی اش شود. بنابراین اندی مورای چیزی را از دست نمی دهد.

فصل جاری رقابت های تنیس جهان به خاطر شیوع ویروس کرونا به تعویق افتاد و تا پیش از ماه سپتامبر (شهریور) از سرگرفته نخواهد شد. بیشتر تنیسورهای مطرح جهان در قرنطینه خانگی به سر می برند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "بکر: تعویق رقابت های تنیس بیشتر از همه به نفع اندی مورای خواهد بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بکر: تعویق رقابت های تنیس بیشتر از همه به نفع اندی مورای خواهد بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید