تارتار: بعد از دیدار مقابل پیکان تعدادی از بازیکنان را کنار می گذاریم، تا قبل از تعطیلی تمرینات حق را به بازیکنانم می دادم

مهدی تارتار، سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم گفت، بعد از دیدار مقابل پیکان بعضی از بازیکنان این تیم را کنار می گذارد.

تارتار: بعد از دیدار مقابل پیکان تعدادی از بازیکنان را کنار می گذاریم، تا قبل از تعطیلی تمرینات حق را به بازیکنانم می دادم

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران, مهدی تارتار در نشست خبری پیش از دیدار تیم فوتبال پارس جنوبی جم مقابل پیکان گفت: بازی سخت برابر پیکانی داریم که هفته قبل توانسته است تراکتورسازی را مقابل هوادارانش شکست دهد. ما بدون اینکه تمرینی داشته باشیم به استقبال این بازی خواهیم رفت، اما فکر می کنم بازیکنان باغیرت و باشرفی در این تیم داریم که در این مدت به صورت انفرادی تمرینات شان را پیگیری نموده و این بازیکنان با تمام وجود فردا بازی خواهند کرد. ما سعی می کنیم در بازی های باقیمانده نتایج خوبی را کسب نموده و صندلی مان را تا انتها فصل حفظ کنیم.

سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم با اشاره به صعود تیم شاهین بوشهر و گل گهر سیرجان به لیگ برتر گفت: جا دارد به مردم خوب بوشهر بابت صعود تیم شان به لیگ برتر تبریک بگویم. خوشحالیم که شاهین دوباره به لیگ برتر آمده و سهمیه استان بوشهر در این رقابت ها به دو تیم رسیده است، اما در پی آن مسائل هم دو برابر شده است. امیدوارم مسئولان به فکر هر دو تیم استان بوشهر باشند. در بازی دیروز شاهین بوشهر که در استادیوم حضور داشتم دیدم که همه مسئولان استانی آمده بودند. در انتها بازی به استاندار گلایه کردم که ما هم تیم شهرستان جم هستیم که برای استان بوشهر است. انتظار داریم ما را هم حمایت نمایند. استاندار قول مساعد داد که هر دو تیم را حمایت کند تا این تیم ها نمایندگان شایسته ای در لیگ برتر باشند.

وی درباره اینکه آیا اقداماتی برای پرداخت مطالبات بازیکنان از سوی باشگاه اجرا شده است یا خیر، گفت: رضاییان، مدیرعامل باشگاه به همراه موسوی، مدیر منطقه انرژی پارس همه کوشش خود را می نمایند تا مبلغی را در هفته آینده به بازیکنان پرداخت نمایند، اما اگر قرار است پولی به بازیکنان و مربیان پرداخت نگردد باز هم ما حاضریم تا انتها فصل ادامه دهیم، چون در فوتبال یک سری قوانین وجود دارد و ما می توانیم در نهایت به حق و حقوق مان برسیم. اینکه دیگر تمرینات را تعطیل کنیم، منسوخ شده است. دیروز هم گفتم امروز هم می گویم شدیداً با بازیکنانی که باعث می شوند تمرینات تعطیل گردد، برخورد می کنیم. بعد از بازی با پیکان یک سری از بازیکنان دیگر کنار ما نخواهند بود و دیگر احتیاجی به آنها نداریم، چون این بازیکنان به جای اینکه در زمین فعالیت نمایند و برای دفاع از تیم شهرشان به میدان بروند، سعی می نمایند در جلسات از زبان شان استفاده نمایند. ما با این عده برخورد می کنیم. هر بازیکنی که بخواهد کوتاهی کند خودم با او برخورد می کنم، چون بحث لیگ است و ما هنوز با تیم هایی مثل تراکتورسازی و پرسپولیس بازی داریم که خیلی مهم است. ما باید در این بازی ها با شرافت بازی کنیم تا تیمی که شایسته قهرمانی است به این عنوان دست یابد.

تارتار درباره اینکه با بازیکنان خاطی چگونه برخورد خواهد شد، گفت: این بازیکنان دیگر در لیست مسابقات قرار نمی گیرند. عده ای از آنها نیز در اختیار باشگاه گذاشته می شوند. در پست هایی که به بازیکن احتیاج داریم آنها را حفظ می کنیم و فقط با جریمه اقتصادی با آنها برخورد می گردد، اما در پست هایی که احتیاج به بازیکن نداریم آنها را در اختیار باشگاه قرار می دهیم. از بازی قبل تا الان ما یک جلسه تمرین تیمی نداشته ایم و این درست نیست. برای هر کاری راهکاری وجود دارد و مسائل باید قانونی حل گردد. تمرین نکردن جزو قوانین نیست و سازمان لیگ هم با این موضوع برخورد خواهد نمود. حتی از ما خواسته شده نفراتی که در تعطیلی تمرینات تأثیرگذار بودند را به کمیته اخلاق معرفی کنیم، اما ما سعی می کنیم کار را خودمان پیش ببریم.

سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم راجع به اینکه بازیکنان مدت زیادی است که مطالبات شان را دریافت ننموده اند و به نظر می رسد که آنها نیز حق دارند اعتراض نمایند، توضیح داد: من قبلاً به بازیکنان حق داده بودم، اما نه الان که کلاً تمرینات را تعطیل کردند. حداقل دو روز قبل از مسابقات ما باید تمرین کنیم. من صبوری کردم، اما رفته رفته احساس کردم بازیکنان فراتر از چیزی که هستند، جلو رفتند و برای خودشان تمرین را تعطیل می نمایند. به هرحال ما باید به میدان برویم. اصلاً می گوییم که پولی در کار نیست، اما آیا می توانیم بازی نکنیم؟ قانون می گوید باید بازی ها را تمام کنید و بعد پیگیر مطالبات تان باشید. ما هنوز چهار بازی حساس داریم که می خواهیم برای صندلی خودمان بجنگیم، اما کسانی را که در این راه انرژی شان برای حرف زدن صرف می نمایند، دیگر به تیم نمی آوریم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "تارتار: بعد از دیدار مقابل پیکان تعدادی از بازیکنان را کنار می گذاریم، تا قبل از تعطیلی تمرینات حق را به بازیکنانم می دادم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تارتار: بعد از دیدار مقابل پیکان تعدادی از بازیکنان را کنار می گذاریم، تا قبل از تعطیلی تمرینات حق را به بازیکنانم می دادم"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید