(تصویر) جا خوش کردن یک مار در تختخواب زن بدشانس!

به گزارش وبلاگ توسعه دهنده ها، یک زن استرالیایی پس از بیدار شدن از خواب متوجه وجود یک مار کنار تخت خوابش شد. این حادثه روز گذشته در منطقه باردون، حومه بریزبن، کوئینزلند، استرالیا اتفاق افتاده است. تعیین شد که این زن قبل از خوابیدن پنجره اتاق خواب خود را باز گذاشته است تا باعث بگردد که بیدار گردد، ولی این اتفاق باعث ورود یک مار غول پیکر به اتاقش شد.

(تصویر) جا خوش کردن یک مار در تختخواب زن بدشانس!

مار در اطراف محل زندگی این زن زندگی می نموده است. این فرد بلافاصله با یک متخصص در زمینه صید مار ها تماس گرفته و برای خلاص شدن از مار که او را در اتاق خواب خود وحشت زده نموده بود، درخواست یاری کرد. تصاویری از یک تیم شکارچی مار در فیسبوک به اشتراک گذاشته شده است که بر اساس آن مار بزرگ الجثه که به محل زندگی این زن نفوذ نموده بود شکار شده است.

در این تصاویر مار در حالی که بدنش روی تشک و بالش پهن شده ظاهر می گردد، در حالی که سرش از تخت آویزان بود و کاملا تعیین بود که در تشک می خزد.

این زن در طول هفته گذشته این مار را در حیاط خانه خود می دید، ولی اعتنایی به حضور این خزنده ننموده بود. این مار جزو مار های Carpet Python است که می توانند به طول 3 متر برسند. آن ها مار های غیرسمی هستند که تقریبا در سراسر استرالیا زندگی می نمایند.

منبع: باشگاه وبلاگ توسعه دهنده ها

منبع: فرارو

به "(تصویر) جا خوش کردن یک مار در تختخواب زن بدشانس!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "(تصویر) جا خوش کردن یک مار در تختخواب زن بدشانس!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید