تیم نوجوانان خیلی دیر به خودش آمد

شاگردان چمنیان در حالی از این رقابت ها کنار رفتند که سال گذشته به فینال رسیده بودند و در جام جهانی هم درخشیدند اما حالا در جام جهانی هم حاضر نخواهند بود.

تیم نوجوانان خیلی دیر به خودش آمد

به گزارش خبرنگاران ،خاتمه از آنچه هراس داشتیم رخ داد و تیم نوجوانان که در دو بازی اولش نتایج خوبی نگرفته بود، ازمسابقات قهرمانی آسیا حذف شد.

تیم نوجوانان در آخرین بازی مرحله گروهی این مسابقات در مالزی فوق العاده کار کرد و در همان نیمه نخست حریفش را با 4 گ شکست داد.تیم ایران در نیمه دوم هم یک گل زد و بازی را با 5 گل تمام کرد که امیرحسین عزیزی (17 و 36)، آریا برزگر (21) و محمدامین دوستعلی (31و 64) گلزنان تیم ما بودند. با این حال در دیگر بازی گروه C اندونزی و هند به تساوی بدون گل رسیدند تا هر دو تیم با پنج امتیاز از این گروه راهی مرحله یک هشتم نهایی رقابت ها شوند و تیم نوجوانان با کسب4 امتیاز از صعود به مرحله بعدی بازماند و حذف تلخی از این رقابتها داشت. شاگردان چمنیان در حالی از این رقابت ها کنار رفتند که سال گذشته به فینال رسیده بودند و در جام جهانی هم درخشیدند اما حالا در جام جهانی هم حاضر نخواهند بود.

عباس چمنیان بعد از این حذف گفت: قبل از هر چیزی باید از ویتنام به خاطر بازی پاکی که انجام داد تقدیر و تشکر می کنم.می دانستیم که این تورنمت برای ما مکانی برای تجربه بیشتر است.مهمترین چیز برای این بازیکنان جوان فرصتی برای یادگیری و پیشرفت بود.ما از ابتدای بازی خیلی خوب عمل کردیم و زمام بازی را به دست گرفتیم.زدن 5 گل در این بازی نشان دهنده این است که خط حمله ما خیلی خوب کار نموده است.من از کسب چنین نتایجی خوشحال می شوم ولی در نهایت حذف ما از این رقابت ها حال ما را خراب کرد.در بازی های نوجوانان همه چیز امور فنی نیست بلکه توانایی بازیکنان نیز دخیل است.پس از بازی اول کوشش کردیم مشکل خودمان حل کنیم و در این بازی موفق به این کار شدیم.

3-300

منبع: ایران ورزشی

به "تیم نوجوانان خیلی دیر به خودش آمد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تیم نوجوانان خیلی دیر به خودش آمد"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید