خبرنگاران سازمان ملل سه دستگاه ونتیلاتور پرتابل به بیمارستان اردکان اهدا کرد

به گزارش وبلاگ توسعه دهنده ها، یزد - خبرنگاران - مدیرکل امور اتباع استانداری یزد گفت: سه دستگاه ونتیلاتور پرتابل اهدایی کمیساریای عالی سازمان ملل متحد درامور پناهندگان به شبکه بهداشت و درمان اردکان به منظور استفاده در بیمارستان ضیایی تحویل شد.

خبرنگاران سازمان ملل سه دستگاه ونتیلاتور پرتابل به بیمارستان اردکان اهدا کرد

به گزارش وبلاگ توسعه دهنده ها سعید پرویزی روز پنجشنبه در آیین رونمایی از این دستگاهها، ضمن تحویل سه دستگاه ونتیلاتور پرتابل به ارزش 6 میلیارد ریال اهدایی از مجموعه یاری های بین المللی، از خدمات ارزنده مدافعان سلامت در مجموعه بیمارستان ضیایی نیز تقدیر به عمل آورد.

وی با حضور در بخش های بیمارستان ضمن ابراز خوشحالی از اینکه فرصتی حاصل شد تا در جمع مدافعان سلامت باشد از خدمات ایثارگرانه کارکنان این مرکز به ویژه در همه گیری کووید تشکر کرد.

این مسوول همچنین با حضور در واحد مددکاری بیمارستان از نزدیک در جریان فرایند ارائه خدمات به اتباع و مسائل موجود نهاده شد.

از سه دستگاه ونتیلاتور پرتابل اهدایی کمیساریای عالی سازمان ملل در امور پناهندگان به شبکه بهداشت و درمان شهرستان اردکان جهت استفاده در بیمارستان ضیایی با حضور سعیدپرویزی مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری ،رقیه کرمانیان معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری و مسوولان شبکه بهداشت و درمان و بیمارستان ضیایی رونمایی شد.

شهرستان 105 هزار نفری اردکان که مرکز آن در 60 کیلومتری شمال غربی شهر یزد واقع شده است، متشکل از شهرهای عقدا، خرانق، احمدآباد و اردکان است.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران سازمان ملل سه دستگاه ونتیلاتور پرتابل به بیمارستان اردکان اهدا کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران سازمان ملل سه دستگاه ونتیلاتور پرتابل به بیمارستان اردکان اهدا کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید