خواسته هایمان را به سرمربی جدید تیم ملی فوتبال دیکته می کنیم

به گزارش وبلاگ توسعه دهنده ها، مارک ویلموتس سرمربی بلژیکی بامداد چهارشنبه گذشته وارد تهران شد تا مذاکرات نهایی را با فدراسیون فوتبال ایران انجام بدهد. ویلموتس در شرایطی از سوی تاج به عنوان سرمربی بعدی تیم ملی معرفی گردید که در سکوت کامل و بدون انتشار خبر توافق قطعی و نهایی، پنجشنبه شب گذشته ایران را ترک کرد و به بلژیک رفت.

خواسته هایمان را به سرمربی جدید تیم ملی فوتبال دیکته می کنیم

البته مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال در مصاحبه ای خاطرنشان کرد اختلافات کوچکی با ویلموتس داریم که تا روز دوشنبه توافق نهایی حاصل می گردد.

عبدالکاظم طالقانی عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال در مصاحبه با وبلاگ توسعه دهنده ها، گفت: این مربی خواسته هایی را مطرح نموده است و با مهدی تاج مذاکره داشته. من از نتیجه مذاکرات آگاه نیستم و اطلاعات جدیدی ندارم.

وی ادامه داد: سرمربی تیم ملی باید با برنامه ریزی انتخاب گردد. عجله ای در این بخش نداریم چون می خواهیم خواسته هایمان را به سرمربی جدید دیکته کنیم. سرمربی جدید هم خواسته هایی دارد که باید با فدراسیون به تفاهم برسد.

عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال با بیان اینکه مذاکرات ادامه دارد، تاکید نمود: در این مذاکرات باید تمام جوانب را در نظر گرفت. هم فدراسیون خواسته هایی دارد هم سرمربی. باید در خصوص ورود، خروج، زمان حضور در ایران و مسائلی از این دست هم توافق گردد. فقط بحث اقتصادی نیست.

منبع: خبرگزاری مهر

به "خواسته هایمان را به سرمربی جدید تیم ملی فوتبال دیکته می کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خواسته هایمان را به سرمربی جدید تیم ملی فوتبال دیکته می کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید