خوراکچی: پدر نجفی باعث شد او مدیرعامل مس سونگون گردد، بالاترین مدرک مربیگری دنیا را دارم

به گزارش وبلاگ توسعه دهنده ها، کارشناس فوتسال کشورمان گفت: نجفی ببیند چگونه مدیرعامل مس شده است، آیا به خاطر توانایی خودش بوده یا پدرش!

خوراکچی: پدر نجفی باعث شد او مدیرعامل مس سونگون گردد، بالاترین مدرک مربیگری دنیا را دارم

محمود خوراکچی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی وبلاگ توسعه دهنده ها، درباره صحبت های تند حامد نجفی، مدیرعامل باشگاه مس سونگون علیه او گفت: حرف بدی نزدم که نجفی ناراحت شده است. من گفتم پکیچ تیم مس کامل بوده و همه امکانات برای این تیم فراهم بوده است. 70،80 درصد مس بازیکنان تیم ملی هستند و باید قهرمان آسیا می شد. این حرف بد است. الان هم قضاوت را به مردم می سپارم.

وی اضافه نمود: رزومه من در سایت ها وجود دارد. من و ابطحی قدیمی ترین فوتسالیست های ایران هستیم. سال 92 که خیلی از مدیران الان اصلاً به دنیا نیامده بودند، چهارم دنیا شدیم. دروازه بان پرسپولیس و همواره جزو بهترین های ایران بودم.

پیشکسوت فوتبال کشورمان توضیح داد: نمی دانم در خصوص نجفی چه بگویم. خیلی بد است ما اینطور همدیگر را تخریب کنیم. الان هم هدف من تخریب نیست، فقط نقد فنی است. من بالاترین مدرک مربیگری دنیا را دارم که فقط 50 نفر در دنیا این مدرک را دارند. 18 سال مربیگری نموده ام و ممکن است در این مدت دو تیم هم به لیگ پایین تر سقوط نمایند. برای همه مربیان هم این اتفاق می افتد، مگر برای مورینیو اتفاق نیفتاد؟

خوراکچی گفت: آقای کافی (مدیرعامل پیشین مس) تیمی درست نموده بود که با اقتدار قهرمان ایران و آسیا شده بود. نجفی برود و ببیند برای چه مدیر مس شده است، آیا بر اساس توانایی خودش است یا پدر او باعث شده جای مدیر پیروزی مثل کافی را بگیرد. برخی وقت ها جا به جایی به خاطر عدم پیروزیت است، اما کافی پیروز بود. از همه مهم تر در زمان کافی در باشگاه مس اصول اخلاقی رعایت می شد. در صنعت مس همه مدیران اخلاق مدار هستند. من فقط بحث فنی کردم. به احترام مردم فنی صحبت کردم. اگر می گفتم همه چیز گل و بلبل است، همه می گفتند خوراکچی چیزی از فوتسال نمی فهمد. من یک مثال می زنم، اگر مربی مس در فینال روی نیمکت ناگویا ژاپن بود و سرمربی آن تیم روی نیمکت مس بود، حریف را با بازیکنانی که داریم، دو رقمی می کردیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "خوراکچی: پدر نجفی باعث شد او مدیرعامل مس سونگون گردد، بالاترین مدرک مربیگری دنیا را دارم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خوراکچی: پدر نجفی باعث شد او مدیرعامل مس سونگون گردد، بالاترین مدرک مربیگری دنیا را دارم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید