داستان شکستگی انگشت ستاره پرسپولیس

به گزارش وبلاگ توسعه دهنده ها، عیسی آل کثیر در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا و در جریان ملاقات برگشت با التعاون از ناحیه انگشت پا دچار شکستگی شد که البته تا بازی با پاختاکور با استفاده از آمپول و مسکن توانست برای تیمش به زمین برود .

داستان شکستگی انگشت ستاره پرسپولیس

برهمین اساس وی پس از بازگشت به تهران زیرنظر پزشک معالج خود به مداوا پرداخت. این پزشک درباره آسیب دیدگی آل کثیر گفت: وی در بازی با التعاون از ناحیه انگشت پنجم پای راست خود دچار شکستگی شد اما با وجود اینکه این شدت شکستگی احتیاج به شش هفته استراحت دارد. با وجود توصیه های ما فداکاری نموده و با استفاده از آمپول بی حسی به بازی ها ادامه داد . انگشت عیسی به دلیل فشار زیادی که روی آن آمده دچار تورم و عفونت شده و پس از سه هفته مداوا می تواند بازی ها را آغاز کند.

وی اضافه کرد: یک مریض معمولی برای این شکستگی یک ماه و نیم درد می کشد اما باید از عیسی تشکر کرد که با تمام توان در مسابقات به زمین رفت و توانست تیم پرسپولیس را به نتیجه برساند. انگشت پنجم پای آل کثیر دو تیکه شده و برای جوش خوردن باید شش هفته در گچ می ماند اما با این وجود به بازی ها ادامه داد . منطق این بود که عیسی پس از شکستگی دیگر بازی نکند اما از جان و سلامتی اش مایه گذاشت و با یاری تیم پزشکی پرسپولیس توانست دیدارها را به پایان برساند.

پزشک معالج آل کثیر اعلام کرد: از همان روزی که چنین اتفاقی برای آل کثیر رخ داد با حقیقت، پزشک پرسپولیس در تماس بودیم تا با توجه به اصرار عیسی برای بازی کردن بتواند برای تیمش به زمین برود .

وی در ادامه گفت و گو با رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس درباره زمان آغاز تمرینات آل کثیر گفت: موضوع نگران کننده عفونت انگشت عیسی است. با یکی دو هفته استراحت در منزل و استفاده از آنتی بیوتیک، این عفونت از بین می رود اما جوش خوردن شکستگی اش احتیاج به 3،4 هفته زمان دارد. پس از این مدت با فیزیوتراپی و همت خودش به تمرینات باز می شود. البته اگر جا به جایی انگشت مقداری بیشتر بود، آل کثیر احتیاج به جراحی داشت.

منبع: فرارو

به "داستان شکستگی انگشت ستاره پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "داستان شکستگی انگشت ستاره پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید