دایی، سایپا را محکوم کرد

به گزارش وبلاگ توسعه دهنده ها، در پرونده شکایت احد میرزایی از باشگاه شهرداری تبریز، این باشگاه به پرداخت مبلغ 175 میلیون ریال بابت اصل خواسته و مبلغ 3 میلیون و 815 هزار ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواستار محکوم می گردد.

دایی، سایپا را محکوم کرد

کمیته وضعیت بازیکنان فدراسیون فوتبال آرای جدید خود را در مورد بعضی از پرونده های مطروحه خاطرنشان کرد.

به گزارش ایرنا، فدراسیون فوتبال، آرای صادره کمیته معین وضعیت را به توضیح زیر خاطرنشان کرد.

با توجه به شکایت محمد دایی از باشگاه سایپا، این باشگاه به پرداخت مبلغ 726 میلیون و 371 هزار و 752 ریال بابت اصل خواسته و مبلغ 22 میلیون ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواستار محکوم شد.

براساس رای صادره شده در پرونده شکایت حسین غریبی از باشگاه ایران جوان بوشهر، این باشگاه به پرداخت مبلغ 200 میلیون ریال بابت اصل خواسته و مبلغ 4 میلیون و 360 هزار ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواستار محکوم شد.

در پرونده شکایت احد میرزایی از باشگاه شهرداری تبریز، این باشگاه به پرداخت مبلغ 175 میلیون ریال بابت اصل خواسته و مبلغ 3 میلیون و 815 هزار ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواستار محکوم می گردد.

در پی شکایت باشگاه پیکان از باشگاه پدیده شهر خودرو مشهد در مورد علیرضا اسدآبادی، کمیته وضعیت پس از آنالیز پرونده خاطرنشان کرد با توجه به اعلام رضایت کتبی خواستار، کمیته وضعیت جهت ادامه رسیدگی به موضوع با تکلیفی روبرو نیست.

با توجه به شکایت پیمان رنجبری از باشگاه شهرداری تبریز، این باشگاه به پرداخت مبلغ 700 میلیون ریال بابت اصل خواسته و مبلغ 14 میلیون ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواستار محکوم شد.

آرای صادره ظرف مدت 7 روز از تاریخ ابلاغ در کمیته استیناف فدراسیون فوتبال قابل تجدیدنظرخواهی خواهد بود.

منبع: عصر ایران

به "دایی، سایپا را محکوم کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دایی، سایپا را محکوم کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید