درمان روزانه 80 بیمار مشکوک به آنفلوآنزا در خاش

به گزارش وبلاگ توسعه دهنده ها، رئیس شبکه بهداشت و درمان خاش سیستان و بلوچستان گفت: با توجه به شرایط فصل سرما در هر شبانه روز افزون بر یک هزار بیمار به اورژانس و بخش های مختلف بیمارستان امام خمینی(ره) و مراکز درمانی این شهرستان مراجعه که حدود 80 نفر آنان را افراد مشکوک به آنفلوآنزا تشکیل داده و خدمات درمانی دریافت می نمایند.

درمان روزانه 80 بیمار مشکوک به آنفلوآنزا در خاش

به گزارش وبلاگ توسعه دهنده ها به نقل از ایرنا، دکتر رضا کرد در حاشیه بازدید سرزده فرماندار خاش از بخش های مختلف اورژانس و بیمارستان امام خمینی(ره) این شهرستان بیان نمود: تاکنون هیچ مورد فوتی از آنفلوآنزا در این شهرستان گزارش نشده است.

وی اضافه کرد: بخش های مختلف اورژانس و بیمارستان و مراکز خدمات درمانی شهری و روستائی و خانه های بهداشت در حالت آماده باش قرار دارند و برای مقابله با هر نوع بیماری تدابیر لازم اندیشیده شده است.

رئییس شبکه بهداشت و درمان خاش گفت: علاوه بر مراکز دولتی خدمات درمانی، مراکز درمانی بخش خصوصی نیز آماده پذیرش بیماران مراجعه نماینده هستند.

رئیس بیمارستان امام خمینی(ره) خاش نیز گفت: روزانه در هر شیفت حدود 300 بیمار مراجعه نماینده در این مرکز درمانی از خدمات حوزه سلامت بهره مند می شوند.

دکتر محمود کردی گفت: در شیفت های مختلف اورژانس پزشک مستقر است و در کنار فعالیت پزشک اورژانس از توان پزشک عفونی نیز استفاده می گردد.

فرماندار خاش نیز بر اهمیت و ضرورت استفاده همزمان از 2 پزشک برای تسهیل در امر خدمت رسانی به مردم و کاهش دادن صف های مراجعان، تکریم بیماران و کوشش برای ارتقای شاخص های خدمات حوزه سلامت تاکید نمود.

صاحب گل صالحی گفت: پیگیری برای جذب و استقرار پزشکان عمومی و متخصصان و گام برداشتن برای برطرف مسائل اقتصادی و تامین نیازهای این قشر جهت ارائه خدمات شایسته به مردم از اولویت های مهم مسوولان شهرستان است و از مقامات حوزه وزارت بهداشت و دانشگاه علوم پزشکی درخواست داریم شهرستان خاش را در حوزه خدمات سلامت و بهداشت و درمان بطور ویژه مورد توجه قرار دهند.

فرماندار خاش تاکید نمود: باید تمام شرایط و زمینه ها برای حضور و مستقر شدن پزشکان در این شهرستان فراهم باشد و امیدواریم دست اندرکاران حوزه بهداشت به این موضوع بیشتر توجه نمایند تا عزیزان پزشک با دغدغه کمتری به مردم خدمات ارائه دهند.

منبع: همشهری آنلاین

به "درمان روزانه 80 بیمار مشکوک به آنفلوآنزا در خاش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درمان روزانه 80 بیمار مشکوک به آنفلوآنزا در خاش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید