دفتر حفاظت منافع ایران: تحریم ظریف نمونه ای دیگر از تروریسم دولتی آمریکا علیه ملت ایران است

به گزارش وبلاگ توسعه دهنده ها، دفتر حفاظت منافع ایران در قاهره تحریم ظریف را نمونه ای دیگر از تروریسم دولتی آمریکا علیه ملت ایران خواند و اظهار داشت: چهره حقیقی آمریکا روز به روز آشکارتر می گردد.

دفتر حفاظت منافع ایران: تحریم ظریف نمونه ای دیگر از تروریسم دولتی آمریکا علیه ملت ایران است

به گزارش گروه سیاست خارجی وبلاگ توسعه دهنده ها، دفتر حفاظت منافع جمهوری اسلامی ایران در قاهره در پی تحریم محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه از سوی دولت ترامپ در صفحه توئیترش مطرح نمود: تحریم دکتر ظریف توسط دولت آمریکا، اقدامی سخیف و نشانه شکست منطق آمریکا در مقابل قدرت منطق و استدلال ایران است. این اقدام وجه دیگری از تروریسم دولتی آمریکا علیه ملت ایران است. چهره حقیقی آمریکا روز به روز آشکارتر می گردد.

به گزارش فارس، وزارت خزانه داری آمریکا بامداد امروز (پنجشنبه) دهم مرداد ماه محمدجواد ظریف را در فهرست تحریم ها قرار داد. (+) ظریف هم در واکنش به این اقدام در توئیترش نوشت : ایالات متحده می گوید من را به عنوان سخنگوی اصلی ایران در سرتاسر دنیا تحریم نموده است. واقعیت آنقدر دردناک است؟ این تحریم بر من یا خانواده من هیچ اثری ندارد، چراکه من خارج از ایران، هیچ دارایی یا منافعی ندارم. ممنونم که مرا چنین تهدید بزرگی برای اهدافتان می پندارید.

منبع: خبرگزاری فارس

به "دفتر حفاظت منافع ایران: تحریم ظریف نمونه ای دیگر از تروریسم دولتی آمریکا علیه ملت ایران است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دفتر حفاظت منافع ایران: تحریم ظریف نمونه ای دیگر از تروریسم دولتی آمریکا علیه ملت ایران است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید