دو زمان پیشنهادی برای دیدار تیم های استقلال و پرسپولیس معین شد

به گزارش وبلاگ توسعه دهنده ها، سازمان لیگ فوتبال ایران هنوز زمان شروع نوزدهمین دوره رقابت های لیگ برتر فوتبال را به دلیل عدم تامین و تجهیز امینی استادیوم های لیگ رجحان تعیین نکرده است. فدراسیون فوتبال ایران که با حساسیت مسئولان شورای تامین برای ایجاد امنیت در استادیوم ها روبرو شده است از سازمان لیگ خواسته تا برگزاری بازی های لیگ را تا تجهیز آنها شروع نکند.

دو زمان پیشنهادی برای دیدار تیم های استقلال و پرسپولیس معین شد

بلیت فروشی الکترونیکی، شماره دار کردن جایگاه تماشاگران و گیت های ورودی طرفداران برای ورود به استادیوم از شروط اصلی آغاز مسابقات لیگ برتر نوزدهم است. همین امر هم سبب شد تا سازمان لیگ فوتبال با وجود قرعه کشی هفته گذشته مسابقات لیگ برتر هنوز زمان آغاز این مسابقات را تعیین نکند.

با این حال برگزاری دربی پایتخت در هفته چهارم مسابقات باعث حساسیت مضاعف مدیران فدراسیون شده تا تجهیز استادیوم ها را جدی تر از قبل دنبال نمایند و برنامه زمانبندی لازم را برای این مسابقه سنتی فوتبال ایران در نظر بگیرند.

پیگیری های وبلاگ توسعه دهنده ها، خبر از برگزاری دربی پایتخت در بازه زمانی پنجم تا دوازدهم مهرماه امسال می دهد. سازمان لیگ فوتبال تاریخ دقیق آغاز لیگ برتر را تعیین نکرده و شایعات در این باره همچنان ادامه دارد.

با این حال فشردگی بازی های باشگاهی در فصل جاری رقابت های لیگ قهرمانان آسیا و اردوهای تیم ملی سبب شده تا مسئولان سازمان لیگ فشار زیادی را به بعضی باشگاه ها آورده و از آنها بخواهند تا استادیوم های خود را مجهز نمایند در غیر اینصورت تا اطلاع ثانوی به استان های مجاور رفته و در آنجا بازی خواهند کرد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "دو زمان پیشنهادی برای دیدار تیم های استقلال و پرسپولیس معین شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دو زمان پیشنهادی برای دیدار تیم های استقلال و پرسپولیس معین شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید