دو نماینده پنچاک سیلات ایران حذف شدند

به گزارش وبلاگ توسعه دهنده ها، در خاتمه سومین روز مسابقه های پنچاک سیلات بازی های آسیایی دو نماینده دیگر ایران از دور رقابت ها کنار رفتند.

دو نماینده پنچاک سیلات ایران حذف شدند

به گزارش وبلاگ توسعه دهنده ها، از صبح امروز (شنبه) سوم شهریور 1397 در ادامه رقابت های پنچاک سیلات بازی های آسیایی 2018 جاکارتا دو نماینده تیم مردان ایران با شکست مقابل رقبای خود از دور رقابت ها کنار رفتند.

نتایج دو ملی پوش ایران در مسابقه های امروز به قرار زیر است:

وزن 90 تا 95 کیلوگرم

محمد مرتاضی نماینده ایران در این وزن بود که با شکست در مرحله یک چهارم نهایی مقابل یعقوب از مالزی از دور رقابت ها کنار رفت. او پیش از این خوزانخون باراتف ازبکستانی را 5 بر صفر شکست داده بود.

وزن 55 تا 60 کیلوگرم

حامد هاوسی در مرحله یک چهارم نهایی به مصاف انگوین تایلینه از ویتنام رفت که با حساب 5 بر صفر نتیجه را واگذار کرد و از راهیابی به مرحله نیمه نهایی بازماند. او نیز در مبارزه اول خود ایوب خان عبدالله اف ازبکستانی را در پیش داشت که با همین نتیجه او را از پیش رو برداشته بود.

به این ترتیب نمایندگان پنچاک سیلات ایران در مسابقه های امروز با قبول دو شکست به کار خود خاتمه دادند.

رضا مرتاضی سرمربی تیم پنچاک سیلات نیز در خصوص حذف نمایندگان ایران از بازی های آسیایی گفت: با توجه به توانایی بچه ها و بضاعتی که داشتیم از عملکرد تیم راضی هستم. بچه ها تمام زحمت خود را کشیدند. رییس و نایب رییس هم در سالن حضور داشتند و همه چیز را دیدند. آقای ساعی و سجادی هم این بازی و سطح مسابقات را از نزدیک دیدند.

او ادامه داد: به جز اندونزی که این ورزش، ورزش ملی اش است، کشورهای مالزی، ویتنام و سنگاپور از ابرقدرت های این رشته هستند و کار بسیار سخت است. تیم ما ماه ها با توجه به اهمیت این رشته در بازی های آسیایی در اردو بود. ما روزهای گذشته نفراتی تا یک چهارم نهایی داشتیم اما متاسفانه امروز دو نماینده مان حذف شدند.

مرتاضی در خاتمه گفت: با توجه به شرایطی که داشتیم بچه ها خیلی خوب ظاهر شدند. امیدوارم در سال های آینده با برنامه ریزی خوب نتایج بهتری بگیریم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "دو نماینده پنچاک سیلات ایران حذف شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دو نماینده پنچاک سیلات ایران حذف شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید