رتبه اول شیائومی در هند

به گزارش وبلاگ توسعه دهنده ها، شیائومی برای هشتمین ماه متوالی نخستین و بزرگترین شرکت فراوری و عرضه کننده موبایل در هند شد.

رتبه اول شیائومی در هند

بر اساس آمار و گزارش های منتشر شده توسط کارشناسان فعال در موسسه تحقیقاتی IDC، شرکت چینی شیائومی که یکی از برندهای نوظهور در عرصه فراوری گوشی موبایل و سایر گجت های هوشمند در دنیا به شمار می رود، در سال های اخیر توانسته است با فروش و عرضه گوشی های هوشمند جدید، با کیفیت و قیمت مناسب سهم قابل توجهی از بازار هند را به خود اختصاص دهد و نظر، توجه و رضایت خیل عظیمی از کاربران هندی را به سمت و سوی خود جلب کند.

بر اساس این آمار، شیائومی در سه ماهه دوم امسال میلادی پیروز شده است با فروش 10.4 میلیون دستگاه، سهم خود را از بازار این کشور به 28.3 درصد برساند و از بزرگترین رقیب خود یعنی سامسونگ که همیشه عنوان نخستین برند پرفروش و محبوب در دنیا است، سبقت بگیرد.شیائومی برای هشتمین ماه متوالی، تبدیل به بزرگترین و نخستین شرکت فراوری و عرضه کننده موبایل در هند شد.

این در حالی است که سامسونگ در بازه زمانی سه ماهه دوم سال 2019 میلادی، 9.3 میلیون دستگاه در هند به فروش رسانده و سهم آن از بازار این کشور 25.3 درصد شده است.

این موسسه تحقیقاتی در این گزارش اعلام نموده است که در مجموع 36.9 میلیون دستگاه گوشی هوشمند در هند در سه ماهه دوم امسال میلادی به فروش رفته که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل، 9.9 درصد رشد و افزایش پیدا نموده است. این بیشترین میزان گوشی های موبایل فروخته شده در تاریخ هند به شمار می رود در حالی که در سال های اخیر بازار فروش موبایل در دنیا روندی نزولی را تجربه نموده است.

آنچنان که به نظر می رسد این شرکت چینی علاوه بر اینکه در جنگ تجاری میان ایالات متحده و چین و همچنین اتهام جاسوسی دونالد ترامپ کم نیاورده، بلکه پیروزیت های بسیاری را برای تاریخچه و سابقه خود به ارمغان آورده و تمرکز خود را بر روی تمامی بازارهای دنیا گذاشته است.

پیشتر موسسه تحقیقاتی کانتار برآورد نموده بود ورود شیائومی به بازار اروپا و هند قطعا می تواند گام بزرگی برای پیروزیت این شرکت چینی در قبضه بازارهای دنیای به شمار بیاید.

،ایسنا

منبع: ایران آنلاین

به "رتبه اول شیائومی در هند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رتبه اول شیائومی در هند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید