رونمایی از وزن جدید کاکس در فاینال ایکس

به گزارش وبلاگ توسعه دهنده ها، باوجودی که تصمیم اغلب ستارگان اوزان غیرالمپیکی کشتی برای انتخاب وزن المپیکی تا امروز روشن شده، جیدن کاکس همچنان در خصوص وزن جدیدش صحبت نکرده است.

رونمایی از وزن جدید کاکس در فاینال ایکس

به گزارش وبلاگ توسعه دهنده ها، جیدن کاکس رقیب فینال علیرضا کریمی در رقابت های وزن 92 کیلوگرم مسابقات کشتی دنیای 2019 نور سلطان، هنوز در خصوص اینکه قصد بازگشت به وزن 86 کیلوگرم را خواهد داشت و یا در وزن 97 کیلوگرم به رقابت خواهد پرداخت، صحبتی نداشته است.

در این خصوص هومن توکلیان سرپرست ایرانی تیم ملی کشتی آمریکا به خبرنگار ورزشی وبلاگ توسعه دهنده ها گفت: هر چه از کاکس در خصوص وزنش می پرسند، اعلام نمی کند که در 86 کیلوگرم می خواهد کشتی بگیرد و یا در 97 کیلوگرم. او گفته در رقابت های فاینال ایکس (مرحله نهایی انتخابی تیم ملی کشتی آمریکا) معین خواهد نمود در چه وزنی به رقابت خواهد پرداخت.

آمریکایی ها در وزن 86 کیلوگرم دیوید تیلور را دارند که قهرمان دنیاست و در مسابقات دنیای 2018 بوداپست با شکست حسن یزدانی در مبارزه اولش، مدال طلا را از آن خود کرد. در وزن 97 کیلوگرم نیز اسنایدر قهرمان دنیا و المپیک که سابقه شکست رشید سعدالله یف در فینال مسابقات دنیای 2017 را دارد، مدعی است که البته او در مسابقات دنیای 2019 نورسلطان مغلوب شریف شریف اف آذربایجانی شد و اخیراً نیز در مسابقات بین المللی پلیکونه ایتالیا مقابل محمدحسین محمدیان ضربه فنی شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "رونمایی از وزن جدید کاکس در فاینال ایکس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رونمایی از وزن جدید کاکس در فاینال ایکس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید