شناسایی بیش از 38 هزار مبتلا و هزار فوتی جدید در آمریکا

به گزارش وبلاگ توسعه دهنده ها، آخرین آمار اعلامی از آمریکا حاکی از آن است که شمار مبتلایان ویروس کرونا در این کشور بیش از سی وهشت هزار نفر در بیست وچهار ساعت گذشته افزایش داشته است.

شناسایی بیش از 38 هزار مبتلا و هزار فوتی جدید در آمریکا

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ توسعه دهنده ها، همزمان با شدت دریافت مبارزات انتخاباتی دو نامزد حزب دموکرات و جمهوری خواه برای انتخابات ریاست جمهوری ماه نوامبر در آمریکا، شمار ابتلای روزانه به ویروس کووید19 در این کشور همچنان رو به افزایش است.

برآورد های وبگاه آماری وُرلداُمتر نشان می دهد طی بیست وچهار ساعت گذشته از تمام ایالت های آمریکا به صورت مجموع، 38،811 مورد جدید ابتلا به ویروس کرونا گزارش شده است.

بر این اساس، طی یک روز گذشته نیز 1،090 آمریکایی بر اثر ابتلا به این بیماری جان خود را از دست داده اند.

بدین ترتیب، شمار کل مبتلایان به ویروس کووید19 در آمریکا به 6،588،163 نفر و تعداد قربانیان بر اثر این بیماری به 196،328 تن افزایش یافت.

آمار وبگاه ورلدامتر مقداری از آمار دانشگاه جانز هاپکینز از شمار مبتلایان و جان باختگان بیشتر است و دلیل آن نیز عدم اعلام آمار از سوی برخی ایالت های آمریکا از جمله نیویورک به مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری این کشور موسوم به CDC است که به تبع در سایت جانز هاپکینز نیز درج نمی شود.

پیش از این، جو بایدن نامزد حزب دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در واکنش به پنهان کاری دونالد ترامپ رئیس جمهور این کشور درباره میزان خطر ویروس کرونا گفت او با انجام ندادن وظیفه خود، به مردم آمریکا خیانت کرده است.

نمودار ابتلا و تلفات ویروس کرونا در حالی شیب صعودی تندی به خود گرفته که روز پنجشنبه تعداد کسانی که در جهان به این بیماری مبتلا شدند از 28 میلیون نفر عبور کرد

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "شناسایی بیش از 38 هزار مبتلا و هزار فوتی جدید در آمریکا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شناسایی بیش از 38 هزار مبتلا و هزار فوتی جدید در آمریکا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید