شهنازی: در دوومیدانی به دنبال کسب سهمیه کیفی هستیم

به گزارش وبلاگ توسعه دهنده ها، دبیرکل کمیته ملی المپیک گفت: فدراسیون دوومیدانی توضیحات دقیقی از چگونگی کسب سهمیه المپیک داد، هدف فدراسیون کسب پنج سهمیه است.

شهنازی: در دوومیدانی به دنبال کسب سهمیه کیفی هستیم

به گزارش خبرنگار ورزشی وبلاگ توسعه دهنده ها، شاهرخ شهنازی دبیرکل کمیته ملی المپیک در انتها جلسه ستاد عالی ورزش که در محل وزارت ورزش و جوانان برگزار گردید، گفت: در این جلسه مسئولان دو فدراسیون دوومیدانی و قایقرانی حضور داشتند و توضیحات خود را ارائه کردند. فدراسیون دوومیدانی توضیحات دقیقی از چگونگی کسب سهمیه المپیک داد. هدف گیری فدراسیون کسب پنج سهمیه است. البته اعلام شد این سهمیه ها کیفی خواهند بود و فدراسیون به دنبال سهمیه کمی نیست، چون نفرات اعزامی اگر کیفی نباشند، ممکن است نتیجه بدی کسب گردد

وی اضافه کرد: منظور از کیفی این است که ورزشکاران از مرحله مقدماتی صعود نمایند و به فینال برسند. ما هم گفتیم که یک جلسه دیگر پس از مسابقات قهرمانی آسیا و دنیا با این فدراسیون خواهیم داشت.

شهنازی تاکید نمود: نظر ما برای کسب مدال بیشتر روی احسان حدادی است که الان در آمریکا حضور دارد. درباره سایرین نیز خواسته ما این بود که رکورد های قابل قبولی داشته باشند.

دبیرکل کمیته ملی المپیک ادامه داد: فدراسیون قایقرانی هم توضیحاتی را ارائه کرد. تصور همه این است که هدف گیری روی کسب سهمیه باشد، چون رکورد ملی پوشان با مدال المپیک فاصله دارد و به همین دلیل هدف، کسب سهمیه است. قرار شد بعد از انتخابات فدراسیون، در اردیبهشت سال آینده باز هم جلسه ای با حضور مسئولان فدراسیون قایقرانی برگزار گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "شهنازی: در دوومیدانی به دنبال کسب سهمیه کیفی هستیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شهنازی: در دوومیدانی به دنبال کسب سهمیه کیفی هستیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید