شکست حسین خانی برابر حریف ازبک در کشتی آزاد جام دانکلوف

به گزارش وبلاگ توسعه دهنده ها، نماینده وزن 74 کیلوگرم ایران با شکست برابر حریف خود از ازبکستان از راهیابی به مرحله نیمه نهایی کشتی آزاد جام دانکلوف بازماند.

شکست حسین خانی برابر حریف ازبک در کشتی آزاد جام دانکلوف

به گزارش وبلاگ توسعه دهنده ها، در ادامه رقابت های بین المللی کشتی آزاد جام دانکلوف در بلغارستان، مصطفی حسین خانی دارنده مدال برنز دنیا در سومین مبارزه و در مرحله یک چهارم نهایی برابر بکزاد عبدالرحمانوف دارنده مدال برنز دنیا از ازبکستان با نتیجه 2 بر یک بازنده شد و از رسیدن به نیمه نهایی بازماند.

حسین خانی برای اینکه بتواند در گروه بازنده ها برای رسیدن به مدال برنز کوشش کند باید منتظر صعود حریف ازبک به فینال باشد در غیراینصورت حذف خواهد شد.

حسین خانی پیش از این در دور نخست برابر واسیل میخایلوف از اوکراین با نتیجه 5 بر 4 پیروز شد و در دومین مبارزه نیز مقابل ماکسیم واسیلیوقلو از رومانی با نتیجه 16 بر 6 به رجحان رسید و راهی مرحله یک چهارم نهایی شد.

در دیگر دیدارهای مرحله یک چهارم نهایی یاکوپ گور از ترکیه برابر کایروف از بلغارستان ده بر صفر پیروز شد، جردن باروز آمریکایی نورالسلطان اف قزاق را برد و عمرپاشایف بلغا 5 بر صفر کوسیاک اوکراینی را برد.

به این ترتیب امروز (آدینه) و در مرحله نیمه نهایی جردن باروز به مصاف عمرپاشایف بلغار می رود و یاکوپ گور ترک نیز مقابل بکزاد عبدالرحمانوف ازبک قرار می گیرد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "شکست حسین خانی برابر حریف ازبک در کشتی آزاد جام دانکلوف" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شکست حسین خانی برابر حریف ازبک در کشتی آزاد جام دانکلوف"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید