طرح یک شرکت آمریکایی برای رهایی از معضل تنگی صندلی های وسط هواپیما

به گزارش وبلاگ توسعه دهنده ها، صندلی های میانی هواپیما بدترین مکان برای نشستن مسافران هستند؛ به همین منظور یک شرکت استارت آپ در کلرادو ایالات متحده طرحی برای بهتر شدن وضعیت مسافران صندلی های میانی ابداع کرده است.

طرح یک شرکت آمریکایی برای رهایی از معضل تنگی صندلی های وسط هواپیما

وبلاگ توسعه دهنده ها: یورونیوز نوشت: صندلی های میانی هواپیماها برای اغلب مسافران راحت نیستند، چرا که جای کافی برای گذاشتن آرنج ندارند، تنگ هستند و افراد را معذب می کنند. بسیاری نیز برای رهایی از این مساله، مبالغ بیشتری برای خرید بلیط می پردازند تا بتوانند صندلی خود را انتخاب کنند.

اکنون شرکت مولون لیب سیتینگ طرحی برای راحتی مسافران صندلی وسط ارائه کرده است. در این طرح صندلی وسط کمی عقب تر و پائین تر از صندلی های راهرو و پنجره نصب می شود و به این ترتیب تماس فیزیکی مسافر صندلی وسط با مسافران صندلی های کناری کمتر می شود.

همچنین این صندلی پهن تر از صندلی های پنجره و راهرو طراحی شده و می تواند مشکل مسافرانی را که اضافه وزن دارند و صندلی های عادی برای آنها تنگ است، حل نماید.

این طرح از سوی اداره هواپیمایی فدرال تایید شده و از ماه آوریل یا مه سال 2020 در برخی شرکت های هواپیمایی ایالات متحده به اجرا گذاشته می شود.

به نظر می رسد این طرح برای صندلی های هواپیماهای کوچک و پروازهای کوتاه مدت مناسب است و اکنون این شرکت دنبال طرح موثری برای هواپیماهای بزرگ و پروازهای طولانی است.

منبع: چمدان

به "طرح یک شرکت آمریکایی برای رهایی از معضل تنگی صندلی های وسط هواپیما" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طرح یک شرکت آمریکایی برای رهایی از معضل تنگی صندلی های وسط هواپیما"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید