عرضه مرغ برای کاهش قیمت در آستارا، برخورد قاطع با گران فروشی

به گزارش وبلاگ توسعه دهنده ها، حسین ابوالحسنی در گفتگو با خبرنگاران اظهارکرد: اتاق اصناف و اتحادیه های صنفی واسط بین بخش خصوصی و دولتی برای حل و فصل مسائل بازاریان و ایجاد بستر مناسب برای پیشرفت نحوه خدمات رسانی در بخش توزیع، تولید و خدمات به مردم، نقش اصلی خود به عنوان تشکل های قانونی ایفا می کنند.

عرضه مرغ برای کاهش قیمت در آستارا، برخورد قاطع با گران فروشی

ابوالحسنی اضافه نمود: صاحبان صنوف همواره مورد اعتماد جامعه بوده اند و نقش مهمی را در تعادل بازار عهده دار هستند.

وی اصناف را بزرگ ترین نهاد اقتصادی مردمی دانست و گفت: در حال حاضر بیش از 5 هزار نفر به صورت مستقیم در بازار بزرگ ساحلی شهر مرزی آستارا مشغول به کار هستند و این بازار قلب تپنده اقتصادی شهرستان محسوب می شود.

ابوالحسنی با اشاره به اینکه برخی از صنوف آسیب پذیر هستند، بیان نمود: اصناف به عنوان بازوی مردمی و توانمند انقلاب اسلامی، همواره در صحنه های مختلف اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی و سیاسی حضور داشته اند.

وی به فعالیت بیش از پنج هزار واحد صنفی دارای پروانه کسب در سطح شهرستان آستارا اشاره و شرح داد: هزار و 500 واحد صنفی در بازار ساحلی و پاساژهای همجوار آن فعالیت دارند که از این تعداد 900 واحد در بازار ساحلی و 600 واحد صنفی نیز در پاساژهای همجوار قرار دارند.

رئیس اتاق اصناف آستارا با اشاره به توزیع مرغ با هدف تنظیم بازار و همچنین نظارت و بازرسی ، اظهارکرد: در تامین کالاهای اساسی کمبودی وجود ندارد و اتاق اصناف با هرگونه گران فروشی برخورد قانونی انحام می دهد.

ابوالحسنی با بیان اینکه با هرگونه گرانفروشی به صورت قاطع و قانونی با تذکر، معرفی به تعزیرات حکومتی و پلمپ برخورد می شود، از شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه تخلف اقتصادی، مراتب را به شماره تلفن 124 واحد شکایات مردمی اداره صنعت، معدن و تجارت یا واحد بازرسی اتاق اصناف آستارا گزارش دهند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "عرضه مرغ برای کاهش قیمت در آستارا، برخورد قاطع با گران فروشی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عرضه مرغ برای کاهش قیمت در آستارا، برخورد قاطع با گران فروشی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید