عقد قرارداد جدید بیمه تکمیلی فرهنگیان از دی ماه، پرداخت هزینه درمان معلمان بستری کرونا

به گزارش وبلاگ توسعه دهنده ها، معاون برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش با اشاره به انعقاد قرارداد جدید بیمه تکمیلی فرهنگیان تا دو هفته دیگر گفت: استعلام قیمت از شرکت های بیمه تکمیلی با دوهدف تعیین شروع شده است.

عقد قرارداد جدید بیمه تکمیلی فرهنگیان از دی ماه، پرداخت هزینه درمان معلمان بستری کرونا

علی الهیار ترکمن در گفت وگو با وبلاگ توسعه دهنده ها، درباره جزئیات قرارداد جدید بیمه تکمیلی فرهنگیان اظهار کرد: قرارداد فعلی خاتمه آذرماه به اتمام می رسد. استعلام قیمت از شرکت ها را آغاز کردیم و دو هدف تعیین داشتیم. نخست آنکه فعالیت های ما محدود نگردد و بتوانیم همان 13 فعالیت بلکه بیشتر از آن را ارائه کنیم و دوم آنکه شوک قیمتی برای فرهنگیان نداشته باشیم.

وی اضافه نمود: با توجه به موارد تعیین شده، استعلام قیمت ها انجام و در راستای صرفه و صلاح فرهنگیان اقدام می کنیم.

معاون برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش درباره تغییر از روش صندوقی به بیمه گری نیز گفت: قطعا تغییر از روش صندوقی به بیمه گری یک شوک قیمتی را ایجاد می نماید، ما در حال آنالیز هستیم که ببینیم این میزان چقدر است و تا چه اندازه با توان اقتصادی فرهنگیان همخوان است و یا چقدر متقاضی وجود دارد. همه این موارد را آنالیز و در قرارداد جدید لحاظ می کنیم.

الهیار درباره پرداخت هزینه های درمان کرونا هم گفت: اکنون در هیچ کدام از شرکت هایی که بیمه تکمیلی ارائه می نمایند سرفصل جداگانه ای تحت عنوان کرونا وجود ندارد. بعضی شرکت ها خودشان پیشنهادات ویژه ای داده اند اما در چارچوب بیمه های تکمیلی نیست.

وی ادامه داد: اما از آنجا که کرونا جزو بیماری ها محسوب می گردد، اگر شخصی بستری گردد هزینه هایش از بیمه تکمیلی موجود قابل تامین است. سال جاری هزینه درمان تعدادی از فرهنگیان که کارشان به بستری کشیده شده بود را پردخت و به ادارات کل آموزش و پرورش استان ها ابلاغ نموده ایم که حتما باید کرونایی ها را در اولویت ویژه خودشان قرار دهند.

معاون وزیر آموزش و پرورش گفت: تا دوهفته دیگر وارد قرارداد جدید می شویم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "عقد قرارداد جدید بیمه تکمیلی فرهنگیان از دی ماه، پرداخت هزینه درمان معلمان بستری کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عقد قرارداد جدید بیمه تکمیلی فرهنگیان از دی ماه، پرداخت هزینه درمان معلمان بستری کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید