فارس من، غلامی: فعالیت بازنشستگان در دانشگاه ها ممنوع است

به گزارش وبلاگ توسعه دهنده ها، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: کسانی که بازنشسته شده اند به هیچ عنوان نمی توانند به عنوان اعضای هیأت علمی در دانشگاه ها فعالیت نمایند آنها فقط به عنوان نیروی حق التدریس مجاز به تدریس هستند.

فارس من، غلامی: فعالیت بازنشستگان در دانشگاه ها ممنوع است

به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی وبلاگ توسعه دهنده ها، سامانه فارس من سامانه ای است که مخاطبان وبلاگ توسعه دهنده ها می توانند به وسیله آن مسائل خود در تمام حوزه ها را مطرح نمایند تا وبلاگ توسعه دهنده ها وبلاگ توسعه دهنده ها این مسائل را پیگیری نموده و پاسخ آن را از مسؤولان دریافت نمایند.

مخاطبان وبلاگ توسعه دهنده ها موضوع چگونگی پذیرش ظریف بازنشسته در هیات علمی علمی دانشگاه تهران را در مطرح نموده و از وبلاگ توسعه دهنده ها خواهان گفت وگو با مسؤولان شدند که وبلاگ توسعه دهنده ها وبلاگ توسعه دهنده ها برحسب وفای به عهد این موضوع را پیگیری کردند.

منصور غلامی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری درباره موضوع چگونگی پذیرش ظریف بازنشسته در هیات علمی علمی دانشگاه تهران با اشاره به غیر قانونی بودن فعالیت بازنشستگان به عنوان هیأت علمی دانشگاه ها، گفت: افرادی که به طور کلی در مراکز آموزشی، نهاد و ارگان های مختلف بازنشسته شده اند به هیچ وجه نمی توانند به عنوان اعضای هیأت علمی در دانشگاه های سراسر کشور فعالیت نمایند.

وی اضافه کرد: براساس قانون و بخشنامه ای که به همه دانشگاه ها و مراکز علمی داده ایم هیچ یک از بازنشستگان اجازه فعالیت در قالب اعضای هیأت علمی را ندارند.

غلامی توضیح داد: بازنشستگان در صورت تمایل و دارا بودن شرایط لازم برای فعالیت های آموزشی تنها می توانند به عنوان نیروی حق التدریس در دانشگاه ها خدمت نمایند.

منبع: خبرگزاری فارس

به "فارس من، غلامی: فعالیت بازنشستگان در دانشگاه ها ممنوع است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فارس من، غلامی: فعالیت بازنشستگان در دانشگاه ها ممنوع است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید