فالون: مقابله با داعش سال ها به طول خواهد انجامید

به گزارش وبلاگ توسعه دهنده ها، خبرنگاران: وزیر دفاع انگلیس با درخواست از کشورهای عضو ناتو برای اتحاد در مقابله با داعش اعلام کرد که درگیری با این گروه احتمالا ماه ها یا سالها به طول خواهد انجامید.

فالون: مقابله با داعش سال ها به طول خواهد انجامید

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ توسعه دهنده ها به نقل از گاردین، مایکل فالون، وزیر دفاع انگلیس درپی ائتلاف میان آمریکا و متحدان ناتو برای مقابله علیه داعش بیان نمود که تلاش برای سرنگونی این گروه ماه ها و سال ها زمان خواهد برد و با یک حمله هوایی ساده به خاتمه نخواهد رسید.

وزیر دفاع انگلیس در پاسخ به این سوال که انگلیس چگونه به درخواست حملات هوایی علیه دولت داعش که دولت جدید عراق انتظار دارد طی روزهای آینده صورت گیرد پاسخ خواهد داد گفت: هرکشور باید پاسخ داده و مجلس های اعضای ناتو باید خود تصمیم بگیرند که چه زمان آمادگی اقدام نظامی علیه گروه داعش را خواهند داشت.

وی در ادامه گفت: حملات هوایی به تنهایی باعث شکست داعش نخواهد شد. این اقدام باید در مقیاس بسیار وسیعتری صورت گیرد و همه ما باید در کنار یکدیگر باشیم. کشورهای دیگر حاضر در خاورمیانه نیز باید در این اقدام مشارکت داشته و این نوعی درگیری خواهد بود که ماه ها و اجتمالا سالها به طور خواهد انجامید.

دیوید کامرون، نخست وزیر انگلیس نیز به وبلاگ توسعه دهنده ها بیان نمود که مبارزه با داعش به زمان و تصمیم قاطع نیازمند است. وی در ادامه بیان نمود که قصد ندارد یک بازه زمانی برای سرکوب این گروه معین کرده اما تاکید کرد که این مبارزه ای مربوط به نسل ها خواهد بود.

پ

منبع: تسنیم

به "فالون: مقابله با داعش سال ها به طول خواهد انجامید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فالون: مقابله با داعش سال ها به طول خواهد انجامید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید