فتحی خطاب به بازیکنان: کسب سه جام کمترین انتظار از استقلال است

به گزارش وبلاگ توسعه دهنده ها، مدیرعامل باشگاه استقلال با ابراز امیدواری از شرایط آبی پوشان، گفت: امیداواریم امسال مسئله ای پیش نیاید و با این کادر خوب، بازیکنان و کادر سرپرستی و البته قرعه ای که داریم به دنبال کسب سه جام برویم.

فتحی خطاب به بازیکنان: کسب سه جام کمترین انتظار از استقلال است

به گزارش وبلاگ توسعه دهنده ها، امیرحسین فتحی مدیرعامل باشگاه استقلال در محل تمرین عصر امروز (چهارشنبه) آبی پوشان حاضر شد و دقایقی برای بازیکنان به صحبت پرداخت.

وی خطاب به بازیکنان گفت: ابتدا به شما خسته نباشید می گویم. دلم برای شما تنگ شده بود. پیش از آغاز لیگ است؛ سر ما و باشگاه شلوغ است و نتوانستیم خدمت شما برسیم. در فاصله 8 تا 10 روز قبل از آغاز مسابقات احساس کردم بهترین فرصت است تا برای دیدن شما به اینجا بیایم و یک دیداری تازه کرده و به شما خسته نباشید بگویم.

فتحی افزود: پیگیر فعالیت شما هستم. خدا را شکر تمرینات خوب است و امیدوارم روز به روز بهتر شوید. ما در فکر شما هستیم و می خواهیم مسائل شما را برطرف کنیم. امسال با توجه به مسائل پیش آمده، بحث مالی بهتر از سال گذشته است و امیداواریم مسئله ای پیش نیاید تا با این کادر خوب، بازیکنان و کادر سرپرستی و البته قرعه ای که داریم به دنبال کسب سه جام برویم. این کمترین چیزی است که از شما انتظار می رود.

مدیرعامل باشگاه استقلال شرح داد: نمی خواهم زیاد صحبت کنم چون می دانم آقای استراماچونی حساس است که تمرین سر موقع آغاز شود. با کاپیتان شما مرتب در تماس هستم و اگر موضوعی لازم باشد ایشان به من می گوید.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "فتحی خطاب به بازیکنان: کسب سه جام کمترین انتظار از استقلال است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فتحی خطاب به بازیکنان: کسب سه جام کمترین انتظار از استقلال است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید