مدل های جدید و زیبای کیف چرم دست دوز

به گزارش وبلاگ توسعه دهنده ها، چرم یکی از بهترین اجناس از نظر دوام و زیبایی برای کیف است که بهترین نوع آن، چرم گاوی یا گوسفندی است.مدل های زیبای کیف چرم دست دوز را ببینید.

مدل های جدید و زیبای کیف چرم دست دوز

امروزه هنر چرم دوزی به یکی از هنرهای مورد علاقه بسیاری از افراد مخصوصا خانم ها تبدیل شده است. این هنر علاوه بر امتیازی که از نظر صنایع دستی بودن کشورمان دارد بسیار کار جذابی است. اما نکته مهمی که در هنر چرم دوزی وجود دارد جنس چرم به کار گرفته شده است. معمولا هر چه چرم باکیفیت تری برای کارتان انتخاب کنید در آخر کارتان جلوه بیشتری خواهد داشت. اگر شما هم از هواداران این هنر هستید و برای دوخت یک کیف چرم زیبا به دنبال مدل های شیک می شد دیدن این مدل های جدید کیف چرم را از دست ندهید.

همه باید چرم داشته باشند، مخصوصا ما ایرانی ها که صنعت چرممان، یکی از قدیمی ترین صنایع است. اما اینکه چه نوع چرمی باید انتخاب کنیم سوال است. برای انتخاب چرم مناسب قبل از هر چیز باید به اصل بودن آن اطمینان خاطر داشته باشید. با وجود چرم های مصنوعی زیادی که در بازار وجود دارد بهترین نوع چرم همان چرم گاوی یا گوسفندی است. اگرچه چرم مصنوعی هم مزایای خاص خود را دارد و به نسبت چرم طبیعی ارزان تر است اما برای تشخیص چرم اصل از نوع تقلبی آن بهتر است موارد زیر را در نظر بگیرید:

اول و مهم تر از همه این است که از فروشگاه های معتبر چرم خریداری کنید که شناسنامه چرم را نیز به همراه محصول در اختیارتان قرار می دهند.

پشت پارچه را نگاه کنید؛ این کار هنگام خرید پارچه بسیار آسان است. اما اگر قصد خرید وسایلی دیگر مثل کیف چرم را دارید به درزهای دوخت دقت کنید، پشت چرم مصنوعی پرزدار است، در حالی که پشت پارچه های مصنوعی به صورت شبکه ای با نخ دوخته شده است.

یکی از مهم ترین نشانه ها برای تشخیص چرم مرغوب و طبیعی حس لمس آن است. چرم طبیعی همانند یک پوست واقعی برخلاف چرم مصنوعی حسی گرم به دست منتقل می نماید. چرم مصنوعی سردتر و سخت تر است. همچنین چرم طبیعی که عملیات کمتری روی آن صورت گرفته است نرم تر از نمونه های فرآیند دیده است و کیفیت بالاتری دارد.

به طرح روی چرم دقت کنید، چرم طبیعی دارای طرح غیر تکراری و منحصر به فرد است. اگر روی چرم طرح تکراری و قابل دنبال کردن دیدید، مطمئنا طرح پرسی و چرم مصنوعی است.

هنگامی که به قسمت های مختلف چرم طبیعی دست بزنید چرم یکدست نیست، یعنی برخی جاها نازک است و برخی جاها ضخیم . چون قسمت های مختلف پوست دام ضخامت های متفاوتی دارد. در حالی که چرم مصنوعی چون با دستگاه درست می گردد، کاملا یکدست است.

مدل های زیبای کیف چرم دست دوز

امیدواریم از این مدل های زیبا استفاده نموده باشید و بتوانید بهترین انتخاب را برای خود یا عزیزانتان را داشته باشید.

گردآوری: مجله اینترنتی وبلاگ توسعه دهنده ها

منبع: ستاره

به "مدل های جدید و زیبای کیف چرم دست دوز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدل های جدید و زیبای کیف چرم دست دوز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید