مدیرعامل شهروند ساری: طرفداران اصفهانی مانند رینگ بوکس بازیکنان ما را زدند، برای کادرفنی گیتی پسند متأسفم

به گزارش وبلاگ توسعه دهنده ها، سعید نجاریان، مدیرعامل تیم شهروند ساری گفت: طرفداران تیم گیتی پسند در بین نیمه مانند رینگ بوکس از روی نرده ها به داخل زمین ریختند و بازیکنان ما کتک زدند.

مدیرعامل شهروند ساری: طرفداران اصفهانی مانند رینگ بوکس بازیکنان ما را زدند، برای کادرفنی گیتی پسند متأسفم

سعید نجاریان در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ توسعه دهنده ها، درباره درگیری های پیش آمده در دیدار تیم های شهروند ساری و گیتی پسند اصفهان و زخمی شدن شماری از بازیکنان تیم ساری گفت: این اتفاقات بسیار تأسف برانگیز است. با تمام احترامی که برای تیم گیتی پسند قائلم، اما دلیل این اتفاقات را ضعف مسئولان برگزار نماینده اصفهانی می دانم. این اتفاقات حیثیت رشته فوتسال را می برد. قطعاً اتفاقات تلخ اصفهان سال از ذهن طرفداران پاک نخواهد شد.

آیا نیروی انتظامی به اندازه کافی در سالن حضور نداشت که مانع ورود طرفداران به داخل زمین گردد،؟ وی در واکنش به این پرسش توضیح داد: در ساری با این همه طرفدار همواره یگان ویژه در سالن حضور دارد و همه چیز کنترل می گردد. آیا باید حتماً دست یا پا می شکست که مسئولان اصفهان به فکر بیفتند؟ این مسابقه اگر در مرحله پلی آف برگزار گردد، چطور می خواهند آن را کنترل نمایند؟ این اتفاقات به شهرهای دیگر هم سرایت می نماید. شهر اصفهان که آنقدر میزبانی های بزرگ داشته وقتی اینطور مسابقه برگزار می نماید از شهرهای دیگر چه انتظاری داریم؟

مدیرعامل باشگاه شهروند ساری ادامه داد: جدا از اینها، ناراحتی من از کادرفنی تیم گیتی پسند است که مصاحبه های عجیب می نمایند و می گویند این اتفاقات برنامه ریزی شده بود! این حرف چه معنی دارد؟ یعنی ما برنامه ریزی نموده بودیم دست یا پای بازیکن مان بشکند؟ بازهم خدا را شکر ما 2 بر صفر از حریف پیش بودیم، در ضمن نماینده فدراسیون فوتبال به دلیل نبود امنیت بازی را نیمه کاره گذاشت، این چه حرفی است که می گویند تیم شهروند در زمین حاضر نشده است! ساعت یک بامداد فرماندار و اعضای شورای شهر اصفهان به بیمارستان آمدند و از ما دلجویی کردند اما کادرفنی گیتی پسند همان لحظه می گوید باید این موضوع آنالیز گردد و شاید برنامه ریزی شده باشد!

نجاریان در خصوص آخرین وضعیت بازیکنان مصدوم تیمش گفت: سه بازیکن ما صبح امروز از بیمارستان مرخص شدند. پای رضا امانی و دست امیرحسین رسولی و امیرحسین اسماعیلی به دلیل ضربات چوب و چماق شکسته و گچ گرفته شده است. من برای مردم اصفهان احترام قائلم اما این کار باعث آبروریزی و زیر سوال رفتن حیثیت این رشته است.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا باشگاه شهروند ساری شکایت خود را به کمیته انضباطی ارسال نموده است یا خیر؟ بیان کرد: خیر، این موضوع کاملاً معین است و گزارش نماینده فدراسیون هم روشن است. فیلم اتفاقات نیز به طور کامل موجود است. طرفداران از روی نرده ها به داخل زمین ریختند و مانند رینگ بوکس بازیکنان ما را زیر مشت و لگد گرفتند. واقعاً به جز تأسف کار دیگر نمی توان کرد. همانطور که گفتم من فقط برای کادرفنی تیم گیتی پسند متأسفم. بازیکنان این تیم همه ملی پوش هستند ادعای جهانی بودن دارند، حداقل اگر دلجویی نمی نمایند با صحبت های خود نمک به زخم ما نپاشند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "مدیرعامل شهروند ساری: طرفداران اصفهانی مانند رینگ بوکس بازیکنان ما را زدند، برای کادرفنی گیتی پسند متأسفم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدیرعامل شهروند ساری: طرفداران اصفهانی مانند رینگ بوکس بازیکنان ما را زدند، برای کادرفنی گیتی پسند متأسفم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید