مرگ 8 عضو یک خانواده در پی واژگونی پژو پارس در محور یاسوج-چرام

به گزارش وبلاگ توسعه دهنده ها، رئیس مرکز فوریت های پزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: در پی واژگونی مرگبار پژو پارس، هشت عضو یک خانواده جان باختند.

مرگ 8 عضو یک خانواده در پی واژگونی پژو پارس در محور یاسوج-چرام

جلال پورانفرد در گفت وگو با خبرنگار وبلاگ توسعه دهنده ها، افزود: حدود ساعت 18:15 عصر روز آدینه، یک دستگاه پژو پارس با 9 سرنشین در محور یاسوج-چرام واژگون شد که هفت تن از سرنشینانش که عضو یک خانواده و اهل شهرستان چرام بودند، در صحنه تصادف جان خود را از دست دادند.

وی اظهار کرد: این خودروی حامل خانواده محمدرحیم بابایی، همراه فرزندان و دو نوه اش در محدوده پیچ آب حیات محور یاسوج-چرام واژگون شد و به دره سقوط کرد که دو نفر دیگر از سرنشینان نیز دچار مصدومیت شدید شدند. این دو به بیمارستان دهدشت انتقال داده شده اند که متأسفانه یک نفر از مصدومان به علت شدت جراحات وارده در بیمارستان فوت کرد.

رئیس مرکز فوریت های پزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد افزود: چهار تن از سرنشینان این خودرو، کودک بودند.

به گزارش وبلاگ توسعه دهنده ها، محور یاسوج-چرام (باغچه سادات) فرعی و دارای پیچ های بسیار خطرناک، شیب تند و با علائم ایمنی کم بوده که از این راه فرعی به اندازه یک راه اصلی، تردد و استفاده می گردد و بیش از پنج سال است که کار تغییر پیچ ها و حذف نقاط حادثه خیر آن، به حال خود رها شده است.

شهرستان چرام از شهرستان های گرمسیری استان کهگیلویه و بویراحمد است و با یاسوج، مرکز این استان حدود 200 کیلومتر فاصله دارد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "مرگ 8 عضو یک خانواده در پی واژگونی پژو پارس در محور یاسوج-چرام" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مرگ 8 عضو یک خانواده در پی واژگونی پژو پارس در محور یاسوج-چرام"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید