مظاهری: درباره مسائل سیاسی نمی توانم حرف بزنم

به گزارش وبلاگ توسعه دهنده ها، در مورد بازی کردن نمی دانم چه بگویم اما اینکه به تیم خارجی نرفتم، بحث مبلغ رضایت نامه بود.

مظاهری: درباره مسائل سیاسی نمی توانم حرف بزنم

به گزارش وبلاگ توسعه دهنده ها ،رشید مظاهری که در اردوی قبلی تیم ملی به اطر بیماری فرزندش حضور نداشت دوباره یکی از گلزهای حاضر در اردوست و باید با بیرانوند،حسینی و عابدزاده رقابت کند.مظاهری در حاشیه تمرین شنبه تیم ملی به وبلاگ توسعه دهنده ها گفت:فکر می کنم اردوی خوبی در پیش داریم.بازی با بولیوی جزو دیدارهای خوبی خواهد بود.بولیوی با تیم هایی مثل برزیل بازی نموده و فکر می کنم حریف قدری است و می توانیم از این حریف استفاده کنیم.

او در خصوص رقابت دروازه بان ها برای رسیدن به درون دروازه تیم ملی گفت:نمی توانم در مورد سایر دروازه بان ها و خودم نظر بدهم.درباره دیگران نمی توانم نظر بدهم، چون خودم دروازه بان هستم.باید کوشش بی وقفه داشته باشم و خودم را برای جام ملت های آسیا آماه کنم.همیشه در پست دروازه بانی رقابت وجود دارد، چه من باشم چه دروازه بان های دیگر.تنها کاری که باید انجام دهیم، کوشش کردن است.

مظاهری در واکنش به این سؤال که آیا بهتر نیست تیم ملی بازی های دوستانه بزرگ برگزار کند، گفت:در مورد این موضوع خیلی نمی توانم صحبت کنم، چون یکسری مسائل مانند موضوعات سیاسی هست که نمی توانم حرف بزنم.

گلر ذوب آهن بار دیگر درباره شرایط خودش گفت:چند سال است شبانه روز تمرین می کنم تا به اهدافم برسم.حداقل کاری که می توانم بکنم این است که تا روز آخری که اینجا حضور دارم، بگویم کوششم را نموده ام.

دروازه بان تیم ملی در خصوص اینکه ظاهرا با نرفتن به یک باشگاه اسپانیایی که از آنجا پیشنهاد داشت، باعث گردیده که در تیم ملی بازی نکند، گفت:توافق رسیده بودم که به باشگاه دیگری بروم اما بحث رضایت نامه بود نه چیز دیگری.در مورد بازی کردن نمی دانم چه بگویم اما اینکه به تیم خارجی نرفتم، بحث مبلغ رضایت نامه بود.

3-270

منبع: ایران ورزشی

به "مظاهری: درباره مسائل سیاسی نمی توانم حرف بزنم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مظاهری: درباره مسائل سیاسی نمی توانم حرف بزنم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید