نشست سفرنامه خوانی در مجموعه سعدآباد برگزار می گردد

به گزارش وبلاگ توسعه دهنده ها، دومین نشست سفرنامه خوانی امسال با حضور عیسی امیدوار در موزه برادران امیدوار واقع در مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد برگزار می گردد.

نشست سفرنامه خوانی در مجموعه سعدآباد برگزار می گردد

به گزارش وبلاگ توسعه دهنده ها به نقل از روابط عمومی سعدآباد، جلسات سفرنامه خوانی به صورت دو بار در ماه از کتاب سفرنامه برادران امیدوار، نخستین دنیا گردان پژوهشگر ایرانی در موزه برادران امیدوار به منظور ارتقای صندلی علمی موزه ها و ایجاد ارتباط دوسویه با مخاطبان موزه و با هدف تشویق به مطالعه و کتاب خوانی و همچنین ترغیب به سفر به مناطق مختلف برگزار می گردد و حضور عموم علاقه مندان آزاد و رایگان است.

این جلسه دوشنبه 31 تیر 98 از ساعت 10 الی 12 در مجموعه سعدآباد برگزار می گردد.

عیسی و عبدالله امیدوار اولین دنیاگردان ایرانی هستند که پس از سه سال مطالعه، در سال 1333 سفر خود را به منظور دیدن نادیده های دنیا، با مبلغی حدود 90 دلار شروع نموده و حاصل سفر 10 سالۀ آنها به 99 کشور از پنج قارۀ دنیا، هزاران عکس، فیلم، صنایع دستی نقاط مختلف دنیا و تعداد زیادی مقالات و تحقیقات علمی است.

متقاضیان شرکت در این برنامه می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 27940306 (021) تماس حاصل نمایند و در روز یاد شده به موزه برادران امیدوار به نشانی میدان تجریش، خیابان ولیعصر (عج)، خیابان شهید فلاحی، خیابان شهید طاهری، مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد مراجعه نمایند.

منبع: میراث آریا

به "نشست سفرنامه خوانی در مجموعه سعدآباد برگزار می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نشست سفرنامه خوانی در مجموعه سعدآباد برگزار می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید