نظرسنجی نشان داد: پیشتازی بایدن در ایالت های ویسکانسین و میشیگان

به گزارش وبلاگ توسعه دهنده ها، جدیدترین نظرسنجی نشان می دهد نامزد دموکرات ریاست جمهوری آمریکا نسبت به ترامپ در ایالت های ویسکانسین و میشیگان همچنان پیشتاز است.

نظرسنجی نشان داد: پیشتازی بایدن در ایالت های ویسکانسین و میشیگان

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ توسعه دهنده ها به نقل از پایگاه اطلاع رسانی کنگره، نظرسنجی جدید نیویورک تایمز- کالج سینا حاکی است جو باید نامزد حزب دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری 2020 نسبت به دونالد ترامپ در ایالت های میشیگان و ویسکانسین به فزونی نسبتاً قاطعی دست یافته است.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در کانال تلگرامی وبلاگ توسعه دهنده ها بخوانید. (کلیک کنید)

بر اساس این گزارش، بایدن در ایالت ویسکانسین با کسب 51 درصد آرا در مقابل 41 درصد آرای ترامپ، از فزونی 10 درصدی سود می برد و در ایالت میشیگان نیز پیشتازی بایدن نسبت به ترامپ به بیش از 8 درصد رسیده است. در میشیگان 48 درصد رأی دهندگان از بایدن و 40 درصد از ترامپ حمایت نموده اند.

ترامپ در انتخابات 2016 میلادی در هر دو ایالت به پیروزی دست یافت تا به نخستین نامزد جمهوری خواهی تبدیل گردد که پیروز به انجام این کار شده است. عامل اصلی پیروزی ترامپ در انتخابات 2016 کسب آرای سفیدپوستان بوده است.

در نظرسنجی نیویورک تایمز، بایدن 8 درصد نسبت به ترامپ در بین سفیدپوستان در ایالت ویسکانسین پیشتاز است و این رقم در میشیگان به کمتر از یک درصد رسیده است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "نظرسنجی نشان داد: پیشتازی بایدن در ایالت های ویسکانسین و میشیگان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نظرسنجی نشان داد: پیشتازی بایدن در ایالت های ویسکانسین و میشیگان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید