نقشه گوگل از ویز تقلید می نماید؟ ، از وارد کردن گزارش های ترافیک تا آنالیز مسیرهای حرکتی جایگزین

به گزارش وبلاگ توسعه دهنده ها، نقشه گوگل که پیش از این نیز بعضی ویژگی های ویز را کپی برداری نموده بوده این بار نیز در جدیدترین به روزرسانی خود بعضی ویژگی های ترافیکی ویز را تقلید نموده است.

نقشه گوگل از ویز تقلید می نماید؟ ، از وارد کردن گزارش های ترافیک تا آنالیز مسیرهای حرکتی جایگزین

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، نقشه گوگل یکی از بهترین ویژگی های ویز یعنی گزارش های چگونگی جهت ترافیک را کپی برداری نموده است.

طی سال های اخیر ویز اولین و برترین جهتیابی بوده که قادر به گزارش حوادث در جاده ها، مانند ترافیک و حضور پلیس راهور است. اما به نظر می رسد نقشه گوگل نیز میخواهد این ویژگی ها را تکرار و به عبارتی دقیق تر تقلید کند. در حال حاضر، در آخرین نسخه اندرویدی نقشه گوگل به گزینه های ترافیک به روز شده است.

تا پیش از این قبل از امروز، شما می توانستید صرفا تصادفات، ایستگاه های بازرسی پلیس و دوربین های کنترل سرعت را مشاهده کنید، اما گزینه ای برای وارد کردن یک ترافیک دستی برای سایر کاربران وجود نداشت. اکنون این امکان برای کاربران فراهم شده است.

هنوز معین نیست که این ویژگی ها همزمان با اندرویدی ها برای کاربران iOS نیز فعال می گردد یا خیر. اما پیش بینی می گردد این ویژگی به زودی برای آنها نیز فعال گردد.

البته فراموش نکنیم که این ویژگی در حال حاضر برای همه در دسترس نیست و فعلا در حالت آزمایشی در نقشه بعضی کاربران دیده می گردد. با این حال، نقشه های گوگل با این ویژگی می توانند بسیار مفیدتر باشند، چرا که کاربران می توانند اتفاقاتی را که در جاده ها رخ می دهند گزارش نمایند.

منبع: انتخاب

به "نقشه گوگل از ویز تقلید می نماید؟ ، از وارد کردن گزارش های ترافیک تا آنالیز مسیرهای حرکتی جایگزین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نقشه گوگل از ویز تقلید می نماید؟ ، از وارد کردن گزارش های ترافیک تا آنالیز مسیرهای حرکتی جایگزین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید