واکنش ها به مثبت شدن تست دوپینگ چهار وزنه بردار تهرانی، فدراسیون جلوی مربیان داروفروش را بگیرد

به گزارش وبلاگ توسعه دهنده ها، نایب رییس هیات وزنه برداری تهران گفت: تا کنون به ما اعلام نموده اند دو نفر وزنه بردار تستشان درقهرمانی کشور مثبت شده اما شنیده ام دونفر دیگر هم هستند.

واکنش ها به مثبت شدن تست دوپینگ چهار وزنه بردار تهرانی، فدراسیون جلوی مربیان داروفروش را بگیرد

حمید نکو منش نایب رییس هیات وزنه برداری تهران در خصوص اینکه گفته می گردد چهار نفر از وزنه برداران استان تهران در مسابقات قهرمانی کشور تستشان مثبت شده است، بیان نمود: فدراسیون به ما نام دو نفر را بیان کرد که رفتند و به نتیجه تست اعتراض کردند. اما من شنیدم دو نفر دیگر هم تستشان مثبت شده است. ما در بخشنامه ها اعلام نموده بودیم تست دوپینگ گرفته می گردد و یک ورزشکار نمی آید کاری کند که چهارسال محروم گردد. محتمل است آنها داروی پزشکی مصرف نموده باشند و این احتمال هم هست که شاید شیطنت هایی شده باشد چون تیم تهران مدعی است و از کجا معلوم نمی خواهند تهران را خراب نمایند؟

همچنین مدد نصیری نیا که در زمان مسابقات وزنه برداری قهرمانی ایران همراه تیم بود در خصوص مثبت شدن تست دوپینگ چهار وزنه بردار به وبلاگ توسعه دهنده ها گفت: ابتدا باید بگویم من از مسابقه که برگشتم دیگر با هیات کاری نداشتم و حتی نمی دانم تست چند نفر مثبت شده است. از طرفی دو روز مانده به مسابقه به من اطلاع دادند برای مربیگری تیم در مسابقات قهرمانی کشور انتخاب شدم ما هم تیم را بردیم که تیم هم اول شد و برگشتیم. اگر اردویی بود زیر نظر بود اما هر کدام از این وزنه برداران در باشگاه های خود تمرین می کردند و فقط به من گفتند این 10 نفر را به مسابقه ببرم. تمام نفرات یکجا نیستند که زیر نظر باشند. مقصر اصلی به نظرم شاید فدراسیون باشد چراکه باید جلوی مربیانی که در باشگاه ها دارو فروشی می نمایند را بگیرد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "واکنش ها به مثبت شدن تست دوپینگ چهار وزنه بردار تهرانی، فدراسیون جلوی مربیان داروفروش را بگیرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش ها به مثبت شدن تست دوپینگ چهار وزنه بردار تهرانی، فدراسیون جلوی مربیان داروفروش را بگیرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید