ویندوز 10X در ابتدا روانه لپ تاپ های عادی می گردد

به گزارش وبلاگ توسعه دهنده ها، مایکروسافت روز گذشته خاطرنشان کرد که میخواهد ویندوز 10X را فعلا به جای گجت های دو نمایشگره، برای لپ تاپ های عادی مبتنی بر یک نمایشگر آماده کند. مدیر ویندوز و گجت های مایکروسافت در بیانیه خود گفته: از ماه اکتبر که ما برنامه های خود برای گجت های ویندوزی مبتنی بر دو نمایشگر خاطرنشان کردیم، دنیا اطراف ما تا حد زیادی تغییر نموده است. ما ویندوز 10X را برای انعطاف پذیری طراحی نموده ایم و همین انعطاف پذیری ما را قادر ساخته که فعلا تمرکز آن را به سمت گجت های ویندوزی مبتنی بر یک نمایشگر معطوف کنیم.

ویندوز 10X در ابتدا روانه لپ تاپ های عادی می گردد

مایکروسافت در خصوص ارائه این سیستم عامل برای لپ تاپ های عادی تاریخ اعلام نکرده و در خصوص عرضه گجت های دو نمایشگره مبتنی بر این سیستم عامل هم زمان مشخصی اعلام نشده است. با این حال، چیزی که می توانیم با اطمینان بگوییم این است که ویندوز 10X ابتدا روانه لپ تاپ های عادی می گردد.

به دلیل شیوع ویروس کرونا، مایکروسافت تصمیم گفته اولویت مربوط به ویندوز 10X را به لپ تاپ های عادی تغییر دهد. در جریان قرنطینه های انجام شده در سرتاسر دنیا، شمار قابل توجهی از کاربران برای درس خواندن یا کار کردن بیش از پیش از لپ تاپ ها یا کامپیوترهای دسکتاپ استفاده می نمایند.

ویندوز 10X که در اصل برای گجت های دو نمایشگره مانند سرفیس نئو طراحی شده، نسبت به نسخه معمولی ویندوز از رابط کاربری ساده تر و مدرن تری بهره می برد. همانطور که گفتیم، مایکروسافت در خصوص زمان بندی ارائه ویندوز 10X هنوز اظهارنظر نکرده و در این زمینه گزارش هایی منتشر شده که عرضه این نسخه از ویندوز برای گجت های دو نمایشگره در سال 2020 محقق نخواهد شد. در هر صورت با انتشار اطلاعات بیشتر، در این زمینه راحت تر و دقیق تر می توان اظهارنظر کرد.

منبع: The Verge

منبع: دیجیکالا مگ

به "ویندوز 10X در ابتدا روانه لپ تاپ های عادی می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ویندوز 10X در ابتدا روانه لپ تاپ های عادی می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید