پرستار در منزل اسلامشهر

به گزارش وبلاگ توسعه دهنده ها، رپرتاژ آگهی - همه ما در طول زندگی در شرایطی قرار می گیریم که به پرستاری احتیاج داریم و یا باید از کسی پرستاری کنیم. در این زمان شاید مهمترین دغدغه ما انجام صحیح مراقبت های پزشکی باشد.گاهی اوقات کافی است تا برای چند ساعت و یا حداکثر چند روز، مراقبت های ساده پزشکی را انجام دهیم، اما گاهی اوقات با مشکل جدی تری روبرو هستیم. آیا تا بحال در چنین شرایطی قرار گرفته اید؟

پرستار در منزل اسلامشهر

زمانی که مجبور هستید مراقبت های پزشکی را به صورت تخصصی و طولانی انجام دهید. نگهداری و پرستاری از عزیزانتان یک سوی ماجرا است، از سویی دیگر باید زمان کافی برای انجام کارهای روزانه خود نیز داشته باشید. مشکل زمانی پیچیده می گردد که شاغل نیز هستید، در این صورت حتی اگر به اندازه کافی تخصص و مهارت نیز داشته باشید، نمی توانید به طور تمام وقت از فرد مراقبت نمایید. این دقیقا همان زمانی است که پرستاران هوم کا می توانند به شما یاری کنند.

پرستار در منزل به چه معناست

پرستار در منزل اسلامشهر به معنای بهره بردن از خدمات مراقبتی در محل است. زمانی این امکان وجود دارد که بتوانید از بیمار در خانه نگهداری کنید، به این ترتیب دیگر مجبور نخواهید بود به عنوان همراه در بیمارستان و یا مرکز درمانی حضور داشته باشید. البته این امر صرفا محدود به بیماران نمی گردد. نگهداری از سالمند و کودک نیز به عنوان بخشی از این خدمات به شمار می آیند. همچنین باید بدانید انجام امور پزشکی تنها بخشی از وظایف این افراد است. پرستار در منزل، به فرد در انجام امور شخصی و روزمره نیز یاری خواهد نمود.

این امر به میزان سلامتی شخص بستگی خواهد داشت. بعضی افراد به بیماری های خاصی دچار هستند و بواسطه آن نمی توانند بسیاری از کارهای شخصی خود را به تنهایی انجام دهند که از آن جمله می توان به کنترل ادرار، استحمام و حتی غذا خوردن اشاره نمود. با توجه به اینکه این افراد از سالمند، بیمار و یا کودک نگهداری می کنند، وظایف متعدد و متنوعی خواهند داشت.

پرستار در منزل چه خدماتی به شما ارائه می دهد؟

ارائه خدمات مراقبتی یکی از رایج ترین وظایف پرستاران در منزل است که به صورت عمومی و یا تخصصی انجام می گردد. برای مثال بسیاری از بیماران به دلیل شرایط جسمانی خاصی که دارند باید از تجهیزات پزشکی مانند سند مجاری ادراری و گوارشی، گاواژ و… استفاده کنند. قرار دادن و تعویض آنها بر عهده پرستار خواهد بود.

بعضی دیگر نیز توان حرکتی خود را از دست داده اند، این افراد معمولا دارای آسیب های مغزی و نخاعی بوده و قسمت و یا بخشی از توان حرکتی آنها از بین رفته است. برای حل این مشکل پیشنهاد می کنیم از خدمات فیزیوتراپی در منزل هوم کا نیز استفاده کنید. برای این منظور می توانید همین حالا سفارش خود را به صورت رایگان در سایت ثبت نموده تا از هدایت هایی کارشناسان ما استفاده کنید.

از دیگر خطراتی که این افراد را تهدید می نماید، زخم بستر است. این مشکل به دلیل عدم تحرک اتفاق افتاده و در صورت بروز به مراقبت شدید احتیاج دارد تا به طور کامل درمان گردد. بعضی موارد، شدت زخم به گونه ایی است که چاره ایی جزء قطع عضو مورد نظر باقی نخواهند ماند. به همین دلیل خانوداه ها برای جلوگیری از این مشکل، ترجیح می هند از خدمات پرستار در منزل استفاده کنند.

دیگر وظایف مراقبتی پرستار در منزل اسلامشهر

* آنالیز فاکتورهایی نظیر فشار، قند خون و علائم حیاتی. در این صورت اگر بیمار به فوریت های پزشکی احتیاج داشته باشد، پرستار به خوبی آن را تشخیص داده و در زمان مناسب انجام خواهد داد.

*آنالیز علائم سطح هوشیاری بیمار

* توجه به مصرف داروها و رژیم غذایی

* انجام خدمات تزریق و پانسمان

* توجه به زخم و جلوگیری از بروز عفونت

* آموزش توصیه های پزشکی ساده به بیمار و دیگر اعضای خانواده

* تهیه گزارش و توضیح حال بیمار برای پزشک معالج

* انجام نمونه گیری خون و ادرار

چه بیمارانی به خدمات پرستاری در منزل اسلامشهر احتیاج دارند؟

خدمات پرستاری در محل، می تواند برای بیماری های زیر انجام گردد:

*** افرادی که مسائل قلبی دارند.

*** افرادی که به بیماری های خاص مانند سرطان، پارکینسون، ام اس و … مبتلا هستند.

*** افرادی که دچار ناراحتی و آسیب های اسکلتی هستند.

*** خانواده هایی که دارای فرزند معلول و کم توان هستند.

*** بیمارانی که از ناراحتی های سیستم گوارشی و ادراری رنج می برند.

*** افرادی که جراحی های سخت را پشت سر گذاشته اند.

*** افرادی که با زوال عقل و یا همان آلزایمر درگیر هستند.

*** افرادی که به بیماری های اعصاب و روان مبتلا هستند.

اگر می خواهید بدانید کدام نوع از خدمات پرستاری مناسب شرایط شما است، باید به نوع بیماری و شرایط بیمار توجه داشته باشید. برای این منظور می توانید با متخصصان هوم کا مشورت نمایید. کارشناسان ما با توجه به توضیح حال و شرایط شما، بهترین گزینه را معرفی می کنند.

آیا خدمات پرستاری در منزل محدود به مراقبت های پزشکی می گردد؟

مراقبت های عمومی و تخصصی پزشکی بخشی از وظایف پرستار در منزل است. در صورتیکه که احتیاج باشد پرستار انجام کلیه امور مربوط به بیمار را بر عهده خواهد گرفت. برای مثال می توان به استحمام کردن، تهیه غذا، تعویض پوشک و لباس، پیاده روی همراه سالمند و … اشاره نمود. این موضوع به احتیاج و تقاضای شما باز خواهد گشت. در واقع پرستار به همدم بیمار تبدیل خواهد شد.

استفاده از خدمات پرستار در منزل اسلامشهر چه مزیتی برای شما خواهد داشت؟

در مرحله اول باید گفت که دیگر احتیاجی به حضور مرتب شما به بیمارستان و یا مرکز درمانی نخواهد بود. به این ترتیب وقت بیشتری برای انجام کارهای روزمره خواهید داشت.

با حضور پرستار در منزل، بسیاری از مراقبت های پزشکی به راحتی انجام می گردد و احتیاجی به مراجعه به کلینیک نخواهید داشت. این امر آرامش روانی شما و بیمار نیز در پی دارد. این موضوع در زمان های خاص مانند تعطیلات و یا در طول شب اهمیت خود را بیش از هر زمان دیگری نشان می دهد. به این ترتیب، در هزینه رفت و آمد نیز به طور قابل توجهی صرفه جویی خواهید کرد.

با حضور پرستار در منزل، در کوتاه ترین زمان وبا سرعتی بالا از خدمات اورژانسی بهره خواهید برد. در این شرایط معمولا اطرافیان بیمار، کنترل خود را از دسته داده و به دلیل دستپاچگی سرگردان هستند، این امر باعث از دست دادن زمان خواهد شد. گاهی اوقات برای نجات عزیزان خود زمان اندکی در اختیار دارید و آنقدر فرصت نخواهید داشت تا منتظر رسیدن فوریت های پزشکی باشید. حضور پرستار در چنین زمانی، به معنای واقعی به شما آرامش خواهد داد.

محیط بیمارستان به گونه ایی که حضور طولانی مدت در آن سبب افسردگی و کسالت بیمار خواهد شد. در حالی که فضای خانه آرامش بیشتری به فرد خواهد داد. در این شرایط امکان دیدار با دوستان و دیگر اعضای خانواده راحتر انجام خواهد گرفت. بیمار می تواند به راحتی به موسیقی گوش دهد و یا فیلم مورد علاقه خود را تماشا کند. در هر حال، در منزل گزینه های بیشتری برای پر کردن زمان خود خواهد داشت.

اگر بخواهید هزینه بیمارستان و رفت و آمدها را محاسبه کنید، به این نتیجه خواهید رسید که پرستار در منزل به مراتب برای شما مقرون به صرفه تر خواهد بود. هوم کا در این راستا از دریافت حق کمیسیون اجتناب کره است، بنابراین می توانید با قیمتی بسیار متعادل تر از خدمات پرستاری و پزشکی این مجموعه استفاده نمایید.

تا چه مدت زمان می توانم از خدمات پرستار در منزل اسلامشهر استفاده کنم؟

اینکه همراه بیمار یا پرستار تا چه زمانی به خدمت خود ادامه دهد، بستگی به احتیاج و درخواست شما خواهد داشت. بعضی از خانواده ها ترجیح می دهند، در مدت زمانی که در منزل نیستند از این خدمات استفاده کنند. در این صورت نیروهای متخصص، به صورت ساعتی کار خواهند کرد. آنها موظف هستند زمان معینی در منزل حضور داشته باشند و در زمان معینی منزل را ترک کنند. گاهی اوقات شرایط به گونه ایی است که به حضور هفتگی آنها احتیاج دارید. در این شرایط معمولا قصد مسافرت کاری و یا تفریحی را خواهید داشت و می خواهید در چند روز آینده، نگرانی بابت بیمار خود نداشته باشد.

گاهی اوقات نیز شرایط به گونه ایی است که به حضور دائمی و شبانه روزی پرستار در منزل احتیاج پیدا خواهید کرد. در این شرایط معمولا با بیماران خاص و یا آسیب نخاعی- مغزی روبرو هستید.

چرا باید از خدمات پرستار در منزل اسلامشهر استفاده کنم؟

در واقع باید گفت هیچ اجباری برای استفاده از خدمات پرستار در منزل هوم کا وجود نداشته و شما در انتخاب خود کاملا آزاد هستید، اما ویژگی های خاص ما باعث شده است تا گزینه اول برای قشر وسیعی از افراد جامعه در تهران و کرج باشیم. این تیم تخصصی سعی نموده است تا برای ارائه خدمات خود در نقاط مختلف مانند اسلامشهر، فردیس و … از افراد مجرب و متخصص استفاده نماید. به این ترتیب مطمئن خواهید شد که با کیفیت ترین خدمات در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

فعالیت های این مجموعه در سه بخش مراقبت از کودک، سالمند و خدمات درمان در محل، به شما ارائه می گردد. برای برخورداری از این خدمات در نقاط مختلف کرج و تهران کافی است به سایت هوم کا مراجعه نموده و سفارش خود را به صورت رایگان ثبت نمایید. همچنین می توانید به وسیله شماره تماس 91025595 (021) با کارشناسان ما در زمینه های مختلف مشورت نمایید. این تیم حفظ سلامتی مخاطبان خود را هدف اصلی قرار داده است، به همین دلیل حساسیت زیادی را در رعایت پروتکل های بهداشتی از سوی این مجموعه خواهید دید.

منبع: شفقنا اقتصادی

به "پرستار در منزل اسلامشهر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرستار در منزل اسلامشهر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید