چهارمین گردهمایی مدیران روابط عمومی جهاددانشگاهی برگزار می شود

به گزارش وبلاگ توسعه دهنده ها، چهارمین گردهمایی مدیران روابط عمومی جهاددانشگاهی با حضور رئیس جهاددانشگاهی، معاون امور مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس دانشگاه علامه طباطبایی برگزار می شود.

چهارمین گردهمایی مدیران روابط عمومی جهاددانشگاهی برگزار می شود

به گزارش وبلاگ توسعه دهنده ها به نقل از روابط عمومی جهاددانشگاهی، گردهمایی مدیران روابط عمومی واحدهای سازمانی جهاددانشگاهی و فعالان این حوزه، پنج شنبه (27 تیرماه) در تالار اجتماعات کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد دانشگاه علامه طباطبایی برگزار می شود.

این گردهمایی با حضور حمیدرضا طیبی رئیس جهاددانشگاهی، محمد خدادی معاون امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مجید سلیمی رئیس دانشگاه علامه طباطبایی، عیسی علیزاده معاون فرهنگی جهاددانشگاهی، ابوالقاسم رئیسی مدیرکل روابط عمومی این نهاد و مدیران، فعالان و کارشناسان حوزه ارتباطات جهاددانشگاهی به میزبانی جهاددانشگاهی علامه طباطبایی برگزار می شود.

هم چنین در چهارمین گردهمایی مدیران روابط عمومی واحدهای سازمانی جهاددانشگاهی و فعالان این حوزه، قرار است معاون امور مطبوعاتی وزارت ارشاد با موضوع روابط عمومی و ارتباط با رسانه ها سخنرانی کند.

از دیگر بخش های این گردهمایی برگزاری دو کارگاه آموزشی با موضوعات تولید محتوای موثر در بستر رسانه های نوین و خلاقیت در تبلیغات است.

تقدیر از برگزیدگان روابط عمومی واحدهای سازمانی جهاددانشگاهی و نشست هماهنگی بین واحدی با ارائه راهکارهای موثر از دیگر قسمت های این گردهمایی است.

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری فارس

به "چهارمین گردهمایی مدیران روابط عمومی جهاددانشگاهی برگزار می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چهارمین گردهمایی مدیران روابط عمومی جهاددانشگاهی برگزار می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید