کاهش دوره ریاست اتحادیه جهانی دوچرخه سواری، مهمترین تصمیم کنگره UCI

به گزارش وبلاگ توسعه دهنده ها، کاهش دوره ریاست رییس اتحادیه جهانی دوچرخه سواری به سه سال مهمترین تصمیمی بود که در این کنگره جهانی گرفته شد.

کاهش دوره ریاست اتحادیه جهانی دوچرخه سواری، مهمترین تصمیم کنگره UCI

به گزارش وبلاگ توسعه دهنده ها، صد و هشتاد و پنجمین کنگره اتحادیه دنیای دوچرخه سواری در حاشیه مسابقات قهرمانی جاده دنیا به میزبانی دوحه قطر برگزار گردید.

در این نشست اعضا به یک قانون جدید رای دادند که فرایندهای دموکراتیک جدیدی را ایجاد می نماید. این قانون شامل ایجاد محدودیت در تعداد سال های ریاست رئیس اتحادیه به سه سال است.

بدین ترتیب اتحادیه دنیای دوچرخه سواری به یکی از اولین فدراسیون های بین المللی تبدیل می گردد که این محدودیت را به صورت رسمی اعمال نموده است.

همچنین مقرر شد یک وکیل یا دفتر اسناد رسمی خارجی انتخاب و بر روی پروسه انتخابات نظارت داشته باشد. این وکیل یا دفتر استاد رسمی باید در کشوری که کنگره انتخاباتی در آن برگزار می گردد، مستقر باشد. چنانچه آنها بی نظمی را در فرایند انتخابات مشاهده کردند آن را به سه نفر از اعضای کمیسیون اخلاق اطلاع می دهند. در نهایت کمیسون اخلاق مشخص می نماید انتخابات کنسل و در زمان دیگری برگزار گردد.

کمسیون اخلاق در حال حاضر پنج عضو دارد که سه عضو آن از جمله رییس کمیسیون مستقل از دنیای دوچرخه سواری هستند.

ترکیب کمیسیون اخلاق اتحادیه دنیای دوچرخه سواری:

1-برنارد فوشر از فرانسه (رییس)

2-ریچارد لگات از نیوزلند (عضو)

3-مارسل وینتلز از هلند (عضو)

4-اورواسی نایدو از بریتانیا (عضو)

5-مارک کاوالیرو از ایتالیا (عضو)

در نهایت در این کنگره تصمیم گرفته شد کشورهای نیجریه، دومنیکن و تاجیکستان به عضویت اتحادیه دنیای دوچرخه سواری در آیند، بنابراین تعداد اعضای اتحادیه دنیای دوچرخه سواری به 187 کشور رسید.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "کاهش دوره ریاست اتحادیه جهانی دوچرخه سواری، مهمترین تصمیم کنگره UCI" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کاهش دوره ریاست اتحادیه جهانی دوچرخه سواری، مهمترین تصمیم کنگره UCI"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید